| alone a întrebat:

Buna happy vreau sa-mi cumpar primul meu epilator big grin dar nu stiu care sunt mai bune cele de la braun sau cele d la philips? voi ce epilator aveti si cat de multumite sunte-ti de el? am cam 150 lei sad deci ce-mi recomandati? :-s

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Eu am de 4 ani Braun si sunt multumita de el.Acuma depinde de fiecare.Philips este un brend mare si am cateva produse si de la el si sa stii ca si de ele sunt multumita (adica nu am avut probleme cu ele sa se blocheze sau sa se strice).

| DeeaMarry a răspuns:

Eu am epilator Braun de un an si nu am avut deloc probleme cu el. Am atat capat pentru smuls(cu atenuator de durere), cat si pentru ras(pentru zone sensibile).
Ti-l recomand!winking