| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o noua pagina de facebook, dar nu stiu ce nume sa ii pun. Am ramas in pana de idei. Vreau ceva original, si frumos, dar nu de piti.

2 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Nu prea stiu multe nume dar cred ca te pot ajuta cu cate ceva:coolgirl, butterfly, l'amour, little, blackandwhite, Noi Fetele, Totul Despre Fete, Eu Tu si Toti Ceilalti, Totul Este Important, Mereu Impreuna si cam atatea stiu. Mai poti pune numele tau sau poti sa-i dai numele unei vedete preferate.

| adry2001 a răspuns:

Funda?