| biancabellaa a întrebat:

Vreau sa-mi pun butonul ala de follow pe facebook. Mi-am setat acolo sa-mi apara, am peste 18 ani, dar tot nu-mi apare butonul pe profil. Cum fac sa-mi apara?

1 răspuns:
| madaly a răspuns:

In primul rand, ai dreptate, trebuie sa ai peste 18 ani, dar poti sa-ti modifici varsta, si sa selectezi optiunea nu arata anul[doar luna si ziua]. Apoi mergi la setarile contului si pe bara din stanga ai o serie de optiuni dintre care a 8-a [de sus in jos] ar trebui sa fie optiunea urmareste [ follow]. dai clik pe ea si bifezi casuta.