| DevDrunk2 a întrebat:

vreau sa plec in Costinesti vara asta cu trenul si sa stau cam 4-5 nopti, cam cat m-ar costa tinand cont ca sunt eleva? O sa fim un grup mai mare, cam 15 persoane dar vreau sa stiu numai mie cat mi-ar lua. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu vreau, tot în Costinești.
Hmm, sunt o grămadă de tabere. Anu' trecut o fost o "ofertă" destul de bună. 5 milioane pe total. 8 zile. 3 mese pe zi. Transport inclus.
Dar dacă nu vrei tabară, interesează-te de hoteluri/pensiuni din zonă.