| mazzudance a întrebat:

Vreau sa slabesc vreo 3 kg, 4 si sincer nu stiu un mod cat mai usor.La mine nu merge cu un mar pe zi sau cine stie ce dieta foarte drastica gen:doar 2 rosii, sunt dispusa sa fac schimbari in meniu dar nu schimbari care sa ma faca sa lesin cine stie cumlaughing, deci nu vreau sa ma infometez prea tare. Sport fac, deci nu asta este problema, nici cine stie ce ceaiuri nu vreau sa beau de astea care imi provoaca ameteli pentru ca in primul rand e vb si de sanatate! As fi foarte recunoscatoare daca ma-ti ajutakiss ...cine stie poate sa ma informeze despre produse naturiste thinking merci kiss

Răspuns Câştigător
| Gickanho a răspuns:

La voi fetele e foarte usor sa slabitzi
la noi baietii e mai greu, dar eu ma consider campion, ca am slabit 15 kg in 2 ani
add id : ice_man_nr22 pentru poze daca nu crezi si sa iti dau "secretul meu" pentru slabit
e legat de alimentatie dar nu zic la toti, secretwinking
100% slabesti cele 3-4 kg in 3-5 luni fara infometare

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa incerci in felul urmator. Mananci doar de 3 ori pe zi, sau 2, depinde cum mananci tu, dar intre mese sa nu mananci nimic, si de fiecare data cand mananci, incerci sa nu te saturi niciodata, lasa tot timpul impresia ca mai poti manca inca o tura (in felul asta, stomacul tau se micsoreaza si nu mai poti manca mult, ceea ce inseamna ca automat slabesti). Daca sport zici ca faci si o sa te ti si de asta eu sunt sigura ca in ceva timp o sa dai kilogramele astea jos. Sa nu mananci niciodata zahar combinat cu grasime, asta ingrasa foarte mult. Si un ultim sfat, nu incerca ceaiuri sau diete, mai nimic din ce ti se spune, ca iti vei face mult rau fara sa iti dai seama. Spor la treaba.

| Gickanho a răspuns:

Raspunsul lui ''DeCe'' nu este bun faza cu mancatul putin te infometezi si daca te vei gandi mereu la mancare nu vei slabi, crede-ma un an asa l-am petrecut si eu inainte de cei 2 propriu zisi in care am slabit

| elena_8269 a răspuns:

Buna,
daca vrei sa slabesti trebuie sa nu mai mananci dulciuri si sa nu mananci peste ora 6 pentru ca ingrasa si seara nu trebuie sa mananci ceva greu trebuie sa mananci piept de pui la gratar si in loc de dulciuri ai putea manca fructe.
Bafta! dc slabesti sa ne anunti si pe noihappy