| Anonimasimpla a întrebat:

Buna vreau sa stiu ce parere aveti despre reteaua de socializare Badoo? mersi

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

A mai aparut inca una? Nu erau suficiente cele deja existente?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

O pierdere de timp, în general doar obsedaţi necunoscuţi

O zi frumoasă!

| ale28bz a răspuns:

Badoo este o retea de socializare de tip ''Cand ne intalnim sa ni-o tragem?'', ''Da-mi o poza sa te vad... goala'', ..Ai si tu bani sa stiu cat mai conversam?'',, Caut relatie serioasa bazata pe ...sex'',,, Sunt o fata cuminte doar pe tine te am in minte, pe restul ii am in pat'',,, Nu tastez decat cu tine draga, cu restul' vorbesc la telefon''

| fqwaf a răspuns:

Nasol la toate aceste relele de socializare este ca trebuie sa platesti.