| onlymistery a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti voi despre iubire. Ce simtiti atunci cand iubiti pe cineva? Cel mai frumos raspuns va fi premiat cu o funda. Succes?

Răspuns Câştigător
| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Pai.
Mie mi se pare frumos sa iubesti si sa fi iubit.
Si chiar daca persoana iubita e mai enervanta :]]
Tot te iubeste!
Daca vrei sa vezi o iubire adevarata uite aici.
Twilight :]

3 răspunsuri:
| onlymistery explică:

Delia nu am spus ca nu iubesc. Din contra. Si sa stii ca sentimentul e reciproc. Am vrut doar sa vad cum priviti voi sentimentul de iubire.

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Mc. de funda :*love struck`

| delia_6094 a răspuns:

Pai daca nai iubit nici o data nu ai cum sa stii! Cand iubesti te gandesti numai la acea persoana si nu sti ce sa faci ca sa te iubeasca si ea.Atunci cand iubesti poate fi un sentiment placut sau nu adica e neplacut daca acea persoana iubeste pe altcineva si placut daca ii esti drag sau daca te iubeste.Cel mai frumos sentiment e cel de iubire!