| Aduutza1993 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce fel de fete prefera baietii in general? Cumintii sau mai rebele? Monentam sunt singura si as vrea sa abordez un baiat dar nu stiu daca sa ma duc la el cu tupeu, sau sa l fac pe el sa vina la minebig grin

Răspuns Câştigător
| cosminzk8 a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel, gusturile nu se discuta, difera de la baiat la baiat, din cate stiu eu, de obicei baietii abordeaza fetele, ei sunt cu initiativa(sau asa ar trebui) dar exista si varianta inversa (deci nu e nimic ciudat), ma rog, iti poti da seama ce "fel" de baiat e, analizand-ul un pic, vezi cum se comporta cu prietenii lui, ce fel de muzica asculta, daca face pe nebunu in clasa sau e genul mai linistit in banca lui iar apoi vei sti cum sa-l abordezi, ti-o spune un baiat happy!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te tu la el cu curaj.

| dadonexus a răspuns:

Sunt multe aspecte care trebuie sa le ai in vedere varsta, comportamentul respectivului...Cu tupeu uneori iese cel mai bine dar poti sa o si dai in bara rau de tot plus ca nu ai de unde sa stii daca si el te place.In legatura cu ce preferam difera de la baiat la baiat nu o sa gasesti persoane sa se asemene in totalitate la gusturi.

| Ionut1385 a răspuns:

Pai nu ai, tu, cum sa abordezi un tip daca esti cuminte, trebuie sa fii directa. sa-l faci pe el sa vina la tine cere mai multa energie si nu uita scopul pentru care il chemi la tine. ce inseamna fata cuminte? una care nu are habar de nimic sau doamna in lume, si curva in pat?