| ioana_5665 a întrebat:

Buna:* vreau sa va intreb ceva...
m-am despartit de fostul prieten de o luna... in timpu asta nu m-a sunat nici el pe mine nici eu pe el... si acum nu de mult, ma apelat, eu l-am apelat inapoi, si dupa aia eu i-am trm un msj si el m-a sunat. si m-a intrebat cum stau cu dragostea ca nu vreau sa ies afara sa ma vada? ca is frumoasa, si de astea? si a zis sa il apelez cand mi-e dor de el ca ma suna... m-a sunat vreo 2 zile si dupa aia nu mai mia rasp nici la msj nu ma mai nici sunat? ce sa fac? va rog spuneti-mi:*:*:Xsadsadsad

3 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Eu cred ca atunci cand te suna, vroia sa se impace cu tine.Acum cred ca si-a gasit alta prietena daca nu te mai cauta, nu te mai gandi la el, totul s-a terminat intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca simte ceva pentru tine draga

| ionutsorin a răspuns:

Continua ti viata fara el ai sa intalnesti altul sau altii