| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva, vreau sa imi iau benzi pentru mustata, stiti cumva daca doare rau I don't want to see, cat costa, de unde sa iau si cum sa cer,daca cer benzi pentru fata e bine? Sau daca cumpar crema depilatoare pentru mustata e bine? Si tot la fel cat costa, cum sa cer? Multumesc mult, dau funda!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nu te doar prea tare.Gaseti intr-un hipermarket, supermarket, dar mai bine te faci cu penseta.

| qCristiana a răspuns:

Doare destul de tare la inceput dar o ss te obijuiesti oh go on. NU costa foarte mult cam 30 40 de lei.Si sa ceri benzi depilatore/Crema depilatoare.Crema este ceva mai ieftine. Funda?

| Bebitsu a răspuns:

Ti-as recomanda crema depilatoare ca banda depilatoare e dureroasa iti zic din propria experienta. Succes!