| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* vreau sa va intreb si eu daca mi-ar sta bine daca m-as vopsi un albastru inchis lucios, insa nu negru negru. Uitati cateva poze cu mine: http://kristynayubytha.hi5.com astept pareri sincere :*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Printesa tatalui, ai hi5'ul restrictionat happy

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Frate.nu inteleg.de ce pui intrebari in legatura cu hi5. ul tau, cand tu il ai restrictionat?raised eyebrows

| Emena a răspuns:

thinking stii. nu`mi dau seama, oare din cauza faptului ca ai poze in care esti dezbracata? acum stiu si de ce nu ti-a raspuns nimeni straight face

| DenysaLove a răspuns:

Scuze dar il pusesem a doua zi ca am vazut ca nimeni nu imi raspunde la intrebarethinking Acum nu mai estehappy

| DenysaLove a răspuns:

Vezi u poze in care sunt complet dezbracatahappy?
cand esti la mare in costum de baie si iti faci poze nu se mai considera ca esti dezbracata?
Uite poate ma pregateam sa plec la strandhappy deci nu mi-am facut poze dezbracatahappy