| Cami99 a întrebat:

Buna vreau sa va spun situatia mea,imi place de un baiat,si eu nu stiu sigur daca si lui ii place de mine,desi eu am aflat de la un baiat ca lui ii place de mine,acum cat a fost zapada asta,dadea cu bulgari in fete de la mine din clasa,dar dadea numai cand eram si eu cu ele,asta ce vrea sa insemne ce lui ii place de mine? si ca vrea sa ma faca geloasa? nu stiu ce sa mai cred, acum7-8 zile el a venit cu niste prieteni de-ai lui la mine in clasa,si "intamplator" cand eu am pus mana pe o matura pentru a o da cuiva a pus si el mana chiar unde era a mea,credeti ca a fost intamplator sau a fost intentionat si de multe ori ma s-a intamplat asta, sau acum vreo 2-3 luni ma jucam cu un catelus si a inceput si el sa se joace cu el si cand eu m-am ridicat m-a luat de mana,cand vorbeste cu mine se balbaie si multe altele, creti ca ma place? big grin

Răspuns Câştigător
| Lydiaaa a răspuns:

Da, te place. Cred doar că este timid și nu are tupeul să-ți spună. Încearcă să te mai bagi în seamă cu el, vezi dacă te privește în ore, fi atentă la limbajul corpului. Ai aflat de la un băiat că lui îi place de tine. Bun, l-ai întrebat pe respectivul de unde știe sau de ce este atât de sigur? Ce te face să te îndoiești?
Încearcă să te mai apropii de el sau întreabă mai multă lume despre el gen prietenii lui sau întreabă-ți colegele ce părere au.
Dă-i de înțeles că și tu îl placi pe el. happy
Succes! :*

1 răspuns:
| Madelinee a răspuns:

Eu zic că da. :3