| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cateva idei pentru un proiect la engleza cu tema Halloween.Suntem 6 fete intr'o grupa si nu avem nici o idee.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faceti o poveste originala despre istoria halloweenului

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Si din 6 capete nu iese nici macar o idee?! pffu.nasol. pai, ce anume presupune mai exact proiectul asta al vostru? trebuie sa scrieti despre halloween sau aveti de facut un proiect practic? ca daca trebuie sa scrii despre halloween e Internetul plin de informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca aveti chef de jigniri va rog frumos sa va abtineti...este un proiect cu tema halloween... dar nu avem idee ce sa facem.Intr'un an am prezentat istoria, iar anul trecut am facut sceneta. Vrem ceva diferit anul acesta.Multumesc