| LuuuLuuuu a întrebat:

vreau si eu descrieri mai lungi pentru poze de pe facebook va rog. fundita:d

1 răspuns:
| divide224 a răspuns:

Cand privesc poza asta imi aduc aminte cum zambea aparatul cand am facut-o...

Trebuie sa-mi etichetez toti prieteni adevarati in poza asta deoarece ea este la fel de misto ca si ei

Mda... pe asta am facut-o in bataia soarelui cu gandul la zambetul tau, caci el este la fel de stralucitor si frumos asemeni soarelui(daca ai prieten/a)...

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.