| YoDarky a întrebat:

Buna vreau si eu niste exercitii prin care sa'mi intaresc incheietura... fac flotari dar nu prea ajuta incheietura plss ...am nevoie urgent:d e si pe funde:d pls help me:d

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Salut! mai frate ia si tu o greutate drintr'aia haltera gantera sau cum se numeste si stand pe scaun cu mana sau mainile pe genunchi incepi sa ridici doar mana de la incheietura in sus si fa cate repetari de multe pori dar nu face repetarile repede.Asta te ajuta si la antebrat. uite linkul astahttp://www.google.com/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Ma eu am 15 ani dar am fac asa ceva de 4 ani ar fi bine sa ma asculti ca stiu ce spun.

| Slayzor a răspuns:

Pai fracmiu zicea ca merge daca faci cu un halter sau cu un ciocan mishcari ca atunci cand bati cuie din incheietura

| YoDarky explică:

Dap o sa fk km zici uh "unbaiat" big grin nu stiu daca o sa am o gantera de aia asa latabig grin sau daca o sa am o gantera micuta de vre'o 4 KG sa fk ca ea asa la incheietura:d