| Кристина21 a întrebat:

Buna vreau si eu niste idei d nickname-uri cu caractwere specile ca d hi5

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Ti le scriu in mesaj.

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Da`i search pe google la Ooops imaginatie si la primul site cu acelasi nume.o sa gasesti mii de nume pentru hi5happycu caractere speciale

| M a răspuns:

Http://www.angelfire.com/mi4/jordan_jordan/special_stuff.html

Uite cateva caractere. Nu-ti stiu numele, ca te-as ajuta mai mult.

| Кристина21 explică:

M vreau ceva gen Micutzata sau Micutza lu koste nu cu numele meu