| NiiiaaRawwr a întrebat:

Vreau si eu niste idei de nume pentru hi5, ma cheama Denisa, pentru prieteni Dennu. Idei? Dau fundita.batting eyelashes

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Denisse

denny

deutzz

deyu

denyzze

enisse

deni.nisa

denisuk

denn`

toate astea le poti pune simple sau cu simboluri pentru hi5

avand in vedere ca te cheama denisa mie cel mai frumos mi se pare sa scrii Denisse cu scris din ala "de mana"

succes:*

| Kira9747 a răspuns:

Denisuk
Deni
Deniss
Nisa
Deutza
Dena
Am si eu o prietena pe care o cheama Denisa, imi place ff mult numele:X:X Bafta la schimbat numele pe hi5 kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ÐεИٱSค ღ

¨~"°o•Dennu•o°"~¨

Porecle ar mai fibig grinenisse, Deny, Denisuk...

Cel mai bine e sa iti alegi porecla, numele, si apoi o personalizezi totul cu simboluri hi5; gasesti pe net.Succes:*O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei papusa ce vrei poate p...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denyzza... app sh pe mine ma cheama Denisa big grin

sper sa te ajut:*

paa!:*