| Tony23 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri cu masini care le pot juca ca sa vad volanul daca ma puteti ajt mersi. big grin

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Stiu doar jocuri cu tiruri de acest gen in care poti sa vezi volanul.Acestea sunt Euro Truck Simulator, Hard Truck, 18 Wheels of steel etc.Cu curse stiu doar un joc mai vechi nfs, Nfs Porsche.

| Mik3 a răspuns:

Nfs frate,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu un joc carre poti sa vezi volanul scrii coaster racer dai pe o pagina si astepti dupa aia te joci

| Alex31 a răspuns:

Test drive Unlimited 1 si 2, World Racing 2, World Racing - Mercedes, si mai erau cateva dar nu mai stiu nici eu ca si eu caut ca nu-mi merge nicunu din astea nu stiu ce are laughing