| adytzzkiss a întrebat:

vreau si eu niste poze cu niste coafuri mai dragute, pentru ca vreau sa ma tund si nu mai am nici-o idee.Desi o data am vazut un link cu o fata tot pe acest site, avea parul pana la umeri era filat parca cu breton intr-o parte... daca se poate as dori si o poza cu ceva in genu:X:X (dau fundita pentru cele mai bune pozuke :* va :* )

HaVe A NiCe DaY!

4 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Nu te dunde prea scurt de ex :incerca filat mai lung(am incercat si eu)

| Just kidding a răspuns:

Heii :* alege-ti de aici de iti place;;)
http://images.google.ro/......tp?/imgres

| multimoak a răspuns:

Http://www.hi5.com/......otoUser.do
Da la trimitere prietenie si iti dau accept...
Sper sa ti placa :X