| irinukeu a întrebat:

Buna!
Vreau si eu niste programe de editat poze, orice program am gasit nu mi-a placut
Va rog ajutati-ma
Dau funda la orice program care imi place

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop cs5 e cel mai bun.
Nu trebuie sa-ti placa cum arata, o sa-ti placa cum o sa-l folosesti.
Toata lumea, de la cei fara experienta la experti in materie de fotografie, toti folosesc photoshop-ul.
Dece? Pentru ca este cel mai complex, si dupa mine, cel mai usor program de folosit, si cand zic "usor" ma refer la usurinta cu care poti adauga efecte odata ce ai invatat cum.
Sunt sute, mii de tutoriale pe internet pentru photoshop, si gasesti si in romana pe pagina www.creativemonkeyz.com niste tutoriale foarte bine explicate, si te ajuta sa intelegi lucrurile de baza in photoshop.

| AnabelleKr a răspuns:

Http://pixlr.com/o-matic/
Uite unul usor:)

| LanaDelRayFan a răspuns:

Photoscape
Photoshop
Pizap big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Irina170 a răspuns:

Http://pizap.com/
Sper sa iti placa!
Fundaa? :o3

| Dani1998 a răspuns:

Photoscape
Photoshop
Pizap.Eu le folosesc pe toate si merg super. Funda?