| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunahappy
vreau si eu niste sfaturi:-s
imi place un baiat din clasa de la mine[sunt clasa 8a] sihee hee astazi a aflat pentru ca un coleg i-a zissigh
faza este ca el cand a aflat a facut schimb de locuri de banca cu colegul meu[care sta fix in fata mea] si a stat ora aia in banca lui colegul meu
si cand ma duc pe hol vine si el. cateodata incearca sa imi atraga atentia incercand sa ma sperie...si ma cam urmareste adica vine in aceleasi locuri
in banca cand sunt la ora el incearca sa ma imite. adica daca stau cu capul pe banca sta si el... daca imi pun gluga in capp si`o pune si el
si cand ma uit la el se uita la mine si zambeste
va rog ajutati`ma si pe mine
ce credeti ca ar trebui s fac?:*:*:*
funda>big grin

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Pai am impresia ca nici tu nu ii esti indiferenta lui:X...Cred ca si el te place daca face aceste gesturi!
Primul pas e ca si facut.Adica faptul ca a aflat ca iti place de elwinking

Eu zic totusi sa nu te duci thu la el, raspunde-i si tu la gesturi daca intelegi la ce ma refer si cine stie poate o sa iasa ceva frumos!happy
Succes!

2 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Sa vb cu el pentru ca s-ar putea sa te placa si e pacat sa pierzi ocazia.

| Niku23 a răspuns:

Deci... El acum ca aflat e f. bine. Daca face toate astea inseamna ca si el te place. Vrea sa iti atraga atentia prin gesturile lui. Ce trebuie sa faci este sa intri cu el in discutii si sa ii raspunzi la glume. Poate mai incolo te invita in oras big grin