| Lariisa a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri de indiferenta si de tradare.

Răspuns Câştigător
| emokyda98 a răspuns:

? Uita-te atent, nu insistent priveste dar nu atinge te pot respinge viseaza doreste oricum in realitate nu ma poti atinge!
?
->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes [devil

NervilaughingTi-ai batut prea mult joc de minelaughing acum am ajuns sa nu mai shtyu nici ke simt nici ce vreau.Zambete false.Priviri pline de ura Cuvinte aruncate`n vant Minciuna Si toate fara nici un motiv

? Ai privit`o zambind si-ai abordat`o gandind ca e la fel ca restul` Dar felu` ei de`a fi Atat de diferita; x! Te`a facut s`o iubesti.E chiar deosebita?

"`~*~Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea"`~*~"

• Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant,in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.//

. Viata nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de suparare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului si tai bilete

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea,Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia, Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau!

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a înva? at sa cite? ti printre zâmbete? i rânduri? tergi o lacrima dar nu po? i sa? tergi amintiri."

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

->? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"

Sa Fie Pentu Toate Fetele Care Ma Vorbesc laughing Pt Toate Domnisoarele Si Zdrentele Care Ma Urasc :X Pt Vbele Lor De rahat Care Niciodata Nu M`au Afectat happy
Cand ma privesti ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut? Sau lucrurile pe care le-ai pierdut? Ce frumos e acum ca nu imi pasa ce faci,ce zici,cu cine esti sau ce iti doresti:*Ma suni, nu stiu ca ce chestie, pentru mine esti un amic si asta ve
"''Nu privi în spate, lasa-n urma tot ce-a fost. tu încercai sa te ridici, el te tragea în jos. dar nu ceda când stii ca-nca mai poti, ca tine sunt putine, dar ca el sunt toti!:]]`'"
""Daca ai`fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine.Credeai ca ma vei oftica, cu cate`o panarama de'a ta =).Nu!, Tu Doar scadeai in fata mea ""
""? Cate ImI ziceai. Mi`oo ArUnkai ca ma iUbeai.si eu te Iubeam, dar tzaPa ***]. pan` laUrma am VazuT defapT cum tU erai ""
"``E caldã, e rece Nu conteazã cât doare, ei îi trece Nu am crezut La început Cã te pot iubi atât de mult Si pentru mine, chiar ar contaaa Dac-ai vedea în mine, inimaaa•''"
Nu uita ca u ai ales sa te`ndepartezi, si tsi-am zis cu daca 0 faci n-o sa ma mai vezi, Si in gand raman doar cateva amintiri.si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri!
"•Aud ´vorbe dspre ´:] Mne ´:* Sii ´ :* continua´ Dar cand. ajunge ´la mine ´ Barfa ´ se ´scuza ´Tarfa"
Tocurile au fost facute pentru ca femeia sa calce lumea in picioare intr-un mod elegant "

""Ea e rebela, dar e femeie fidela Sunt rece, nimeni nu ajunge la inima mea, Tu mai invatat Sa imi bat joc si sa tac!""
"Mi-a promis. Stiu! M-ai mintit. Stiu! El o sa regrete cand poate-i prea tarziu!"""
"• Incerc sa zambesc! `Te`n mortii tai! Nu vezi ca-mi iese? Si nu ma straduiesc! :-xx`"
"Daca te'am iertat candva te'am iertat din mila ta te'am iertat si a 2 oara m-am gandit sa nu te doara Si din tot ce ai Gresit tot nu ai Inteles nimic:"
""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`! Cantecul s`a oprit. Ssshhtt! inchide`ti pliscul`!"""

"Ce? Tu`o sti cand plangea cu ursuletzu`n mana? Pai uite`o acu pe tocuri si cu unu de mana."

4 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

sper sa gasesti ce vrei tu:*:*:*

| nicolae17 a răspuns:

Draga noastra primul rand e mai bine sa fii indiferenta decat sa tradezi. de ce pentru ca sa fii indiferenta nu-i chiar sa de rau e cum ar fi sa nul vezi sau sa nu vb cu el aproape ca nici nu se simte indiferenta.
Dar tradarea se vede se aude si se simte mai bine idiferenta decat tradatoare. fanchs la revedere Ceao...

| Lariisa explică:

Am cerut statusuri de indiferenta si de tradare asta pentru ca am fo tradata nu pentru ca as intentiona s tradezwinking