| lary_8888 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri gen "ei n-au haru sa copieze originalul". pentru ca vad ca toate fete ma copie si nu suport... funda laughing.

Răspuns Câştigător
| Fluffy_3776 a răspuns:

"You were born original! Don't die a copy!"
" Originality consists in trying to be anyone else and failing!"
"Originality is the art of concealing your sources"
"It is better to fail in originality than to succeed in imitation."
"Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of."
Sunt doar cateva statusuri despre originalitate. Ti le-am dat pe engleza pentru a le demonstra acelor fete ca esti deasupra nivelului lorwinking.
Sper ca te-am ajutat:*!

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Hmm cred ca are Guta niste melodii pentru tine.

| Nu a răspuns:

Ai o imaginatie foarte bogata.