| ingeras_1852 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri noi "love" ceva. dau fundita daca imi plac

3 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Uite un status frumos, este traducerea unei melodii care mie imi place mult, nu e luat dupa net:
ce este aceasta voce care ne vorbeste din adancul sufletelor noastre?
ce este ceea ce ne face blanzi, si totodata ne arata sentimentele?
este o porunca a lui dumnezeu care mi-a facut favoarea de a te puna in viata mea.
este predestinarea...

| Clever a răspuns:

Doar pentru tine sunt ca o carte deschisa pentru ca te iubesc si ma iubesti"happy pe loc l-am facut:devil)

| Bitzika a răspuns:

Imi pot schimba parerea, imi pot schimba coafura, unghiile dar nu pot schimba dragostea pe care o simt langa tine