| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru cei care jignesc fostii/ fostele iubiti/ iubite dupa ce s-au departit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana nu mai demult iti dadeam voie sa ma saruti pe obraz, te informez ca fesele mele sunt obraji pentru tine, poftim si saruta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex?

| val31989 a răspuns:

Respect baietii care chiar si dupa despartire, macar le respecta pe fostele iubite.
Ma respecti, te respect.Ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala.Ma ataci, ma apar.Ma urasti, nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza, pe mine nu ma defineste.
Baietįi care spun,, multe fete umbla dupa mine ar trebui sa stie ca lucrurile ieftine atrag multi clienti.
Nu stiu daca te-am ajutat cu ceva...

| dmdany07 a răspuns:

-Nu demult curgea pe gura ta miere si zahar, iar acum scuipa venin...
-Nu mai te zbate in trecut ci traieste-ti prezentul si uita-te spre viitor.
-Ma bucur pentru ce a fost
Si ma bucur ca s-a terminat,
Odata ce...
Adevarata fata ti-ai aratat

Ma simt poetic azi laughing