| DP10 a întrebat:

BUNAhappy vreau si eu niste statusuri super fine...despre iubire...despre fericire.happyhappyhappyhappy nu tristetesadpleaseeeeeeeee

Răspuns Câştigător
| alexandra9011 a răspuns:

Chiar daca el nu o sa te mai sune sa iti zica 'noapte buna' si nici pe strada 'Buna!',am o sora care ma suna,sa-mi spuna ' Fata,esti de 100 de ori mai buna!:*'

Nu am bani,o am doar pe ea,care ma suna sa-mi spuna ' Ai grija de tine tipo,te pup,noapte buna'!

Ai curajul sa spui 'da',ai cuajul sa spui 'nu'.Si-n situatii dificile,ai curajul sa fii TU! Te iubesc! :*


Cu tine la bine,
Cu tine la greu,
Cu tine alaturi mereu
TE uibesc sis :X

Mie imi plac mai mult cele in engleza. Uite cateva:
Having a sister is like having a best friend you can't get rid of. You know whatever you do, they'll still be there. ~Amy Li


A sister is a little bit of childhood that can never be lost. ~Marion C. Garretty


Is solace anywhere more comforting than in the arms of a sister. ~Alice Walker


Big sisters are the crab grass in the lawn of life. ~Charles M. Schulz


If you don't understand how a woman could both love her sister dearly and want to wring her neck at the same time, then you were probably an only child. ~Linda Sunshine


You can kid the world. But not your sister. ~Charlotte Gray


I would like more sisters, that the taking out of one, might not leave such stillness. ~Emily Dickinson


Help one another, is part of the religion of sisterhood. ~Louisa May Alcott


Sisters never quite forgive each other for what happened when they were five. ~Pam Brown


In thee my soul shall own combined the sister and the friend. ~Catherine Killigrew


Brothers and sisters are as close as hands and feet. ~Vietnamese Proverb


A sister can be seen as someone who is both ourselves and very much not ourselves - a special kind of double. ~Toni Morrison


Children of the same family, the same blood, with the same first associations and habits, have some means of enjoyment in their power, which no subsequent connections can supply... ~Jane Austen, Mansfield Park, 1814


What's the good of news if you haven't a sister to share it? ~Jenny DeVries


Sisters is probably the most competitive relationship within the family, but once the sisters are grown, it becomes the strongest relationship. ~Margaret Mead


Bless you, my darling, and remember you are always in the heart - oh tucked so close there is no chance of escape - of your sister. ~Katherine Mansfield


A sister smiles when one tells one's stories - for she knows where the decoration has been added. ~Chris Montaigne


More than Santa Claus, your sister knows when you've been bad and good. ~Linda Sunshine


If sisters were free to express how they really feel, parents would hear this: "Give me all the attention and all the toys and send Rebecca to live with Grandma." ~Linda Sunshine


My sister taught me everything I really need to know, and she was only in sixth grade at the time. ~Linda Sunshine


I, who have no sisters or brothers, look with some degree of innocent envy on those who may be said to be born to friends. ~James Boswell


How do people make it through life without a sister? ~Sara Corpening


If your sister is in a tearing hurry to go out and cannot catch your eye, she's wearing your best sweater. ~Pam Brown


Sisters are different flowers from the same garden. ~Author Unknown


There can be no situation in life in which the conversation of my dear sister will not administer some comfort to me. ~Mary Montagu


I know my older sister loves me because she gives me all her old clothes and has to go out and buy new ones. ~Author unknown, attributed to a 4-year-old named Lauren


In the cookies of life, sisters are the chocolate chips. ~Author Unknown


When sisters stand shoulder to shoulder, who stands a chance against us? ~Pam Brown


The mildest, drowsiest sister has been known to turn tiger if her sibling is in trouble. ~Clara Ortega


A sister is a forever friend. ~Author Unknown


I know some sisters who only see each other on Mother's Day and some who will never speak again. But most are like my sister and me... linked by volatile love, best friends who make other best friends ever so slightly less best. ~Patricia Volk


Sisterly love is, of all sentiments, the most abstract. Nature does not grant it any functions. ~Ugo Betti


Sisters function as safety nets in a chaotic world simply by being there for each other. ~Carol Saline


Sweet is the voice of a sister in the season of sorrow. ~Benjamin Disraeli


When mom and dad don't understand, a sister always will. ~Author Unknown


Elder sisters never can do younger ones justice! ~Charlotte M. Yonge


A sister is a gift to the heart, a friend to the spirit, a golden thread to the meaning of life. ~Isadora James


To the outside world we all grow old. But not to brothers and sisters. We know each other as we always were. We know each other's hearts. We share private family jokes. We remember family feuds and secrets, family griefs and joys. We live outside the touch of time. ~Clara Ortega


The best thing about having a sister was that I always had a friend. ~Cali Rae Turner


An older sister helps one remain half child, half woman. ~Author Unknown


An older sister is a friend and defender - a listener, conspirator, a counsellor and a sharer of delights. And sorrows too. ~Pam Brown


There is no better friend than a sister. And there is no better sister than you. ~Author Unknown


Our brothers and sisters are there with us from the dawn of our personal stories to the inevitable dusk. ~Susan Scarf Merrell


I don't believe an accident of birth makes people sisters or brothers. It makes them siblings, gives them mutuality of parentage. Sisterhood and brotherhood is a condition people have to work at. ~Maya Angelou


A sibling may be the keeper of one's identity, the only person with the keys to one's unfettered, more fundamental self. ~Marian Sandmaier


Our roots say we're sisters, our hearts say we're friends. ~Author Unknown


Our siblings push buttons that cast us in roles we felt sure we had let go of long ago - the baby, the peacekeeper, the caretaker, the avoider... It doesn't seem to matter how much time has elapsed or how far we've traveled. ~Jane Mersky Leder


Our siblings. They resemble us just enough to make all their differences confusing, and no matter what we choose to make of this, we are cast in relation to them our whole lives long. ~Susan Scarf Merrell


Sibling relationships - and 80 percent of Americans have at least one - outlast marriages, survive the death of parents, resurface after quarrels that would sink any friendship. They flourish in a thousand incarnations of closeness and distance, warmth, loyalty and distrust. ~Erica E. Goode, "The Secret World of Siblings," U.S. News & World Report, 10 January 1994


Siblings are the people we practice on, the people who teach us about fairness and cooperation and kindness and caring - quite often the hard way. ~Pamela Dugdale


Sisters share the scent and smells - the feel of a common childhood. ~Pam Brown


A sister shares childhood memories and grown-up dreams. ~Author Unknown


Sisters annoy, interfere, criticize. Indulge in monumental sulks, in huffs, in snide remarks. Borrow. Break. Monopolize the bathroom. Are always underfoot. But if catastrophe should strike, sisters are there. Defending you against all comers. ~Pam Brown


Between sisters, often, the child's cry never dies down. "Never leave me," it says; "do not abandon me." ~Louise Bernikow


It was nice growing up with someone like you - someone to lean on, someone to count on... someone to tell on! ~Author Unknown


Sisterhood is powerful. ~Robin Morgan


Sisters don't need words. They have perfected a language of snarls and smiles and frowns and winks - expressions of shocked surprise and incredulity and disbelief. Sniffs and snorts and gasps and sighs - that can undermine any tale you're telling. ~Pam Brown


One of the best things about being an adult is the realization that you can share with your sister and still have plenty for yourself. ~Betsy Cohen


We know one another's faults, virtues, catastrophes, mortifications, triumphs, rivalries, desires, and how long we can each hang by our hands to a bar. We have been banded together under pack codes and tribal laws. ~Rose Macaulay


Sisters may share the same mother and father but appear to come from different families. ~Author Unknown


Sister to sister we will always be,
A couple of nuts off the family tree.
~Author Unknown


We acquire friends and we make enemies, but our sisters come with the territory. ~Evelyn Loeb


Sisters are blossoms in the garden of life. ~Author Unknown


We may look old and wise to the outside world. But to each other, we are still in junior school. ~Charlotte Gray


Whatever you do they will love you; even if they don't love you they are connected to you till you die. You can be boring and tedious with sisters, whereas you have to put on a good face with friends. ~Deborah Moggach


You keep your past by having sisters. As you get older, they're the only ones who don't get bored if you talk about your memories. ~Deborah Moggach


It's hard to be responsible, adult and sensible all the time. How good it is to have a sister whose heart is as young as your own. ~Pam Brown


Of two sisters one is always the watcher, one the dancer. ~Louise Glück


She is your mirror, shining back at you with a world of possibilities. She is your witness, who sees you at your worst and best, and loves you anyway. She is your partner in crime, your midnight companion, someone who knows when you are smiling, even in the dark. She is your teacher, your defense attorney, your personal press agent, even your shrink. Some days, she's the reason you wish you were an only child. ~Barbara Alpert
Cred ca ti-am dat destule

Cum sa faca Cineva Problema asa de grea.Sa ne supere pe noi... Sa ne certam intre noi.Eu te iubesc Orice ar fi si eu vreau ca tu sa sti.SORA MEA. MEREU VEI FI !




Cand mi-a fost greu`! Ea nu m`a lasat! A fost cu mine si m-a ajutat!:X




Ele ma iubesc,ele ma`nteleg ! Ele sunt surorile mele si mi`o dovedesc ! va iubesccc "



Am o sora ca-n poveste o iubesc si ma iubeste.Fara mine nu traieste .Nici eu nu pot fara ea Te IuBeSc...( Melania)... Mea

Dar pentru ce sa fim prietene daca nu ne comportam cum trebuie?N-ai inteles ce ma doare si continui sa ma ranesti. Hai sa uitam ca eu am existat
`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe . Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte . Te Iubesc Si Punct! .

.si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine

.Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata`
.Tot ce ai auzit de noi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe noi sa-ti aratam cum suntem defapt ;X
.La` bIne~ shy L~a rau`! e Ea e cu MinE~ meReu`!>>. THe yUbesk`! >

.Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea asa cum a facut ea mereu`.

Ea ma iubeste,ea ma`ntelege ! Ea e sora mea si mi`o dovedeste ! Te iubesccc "
Tu esti prietena mea,eu sunt prietena ta.De 8 ani nu ne-am certat,de 8ani am fost alaturi una de cealalta.Cu tine am ras prima data,cu tine am plans prima data.Intr-un cuvant: Tu esti si vei ramane intotdeauna prietena mea…In concluzie Te Iubesc
Prietenie înseamna sa fii alaturi de prieteni nu când au dreptate, ci când gresesc
Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)
Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile. (Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears.)

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri. (A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself.)
Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.
"Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata..."

"prietenii sunt langa tine si la bine si la rau"
Un prieten ce ma insoteste Prin clipele grele si confuze, Iar daca ma intorc si plec , Acest prieten ma va urma…
de-a lungul vietii vei invata:ca cel mai bun prieten iti tradeaza increderea.

E greu sa uiti clipele pe care le-ai petrecut… E greu sa uiti prietenii pe care i-ai avut…

Prietenii adevarati sunt greu de gasit, dificil de parasit si imposibil de uitat

Prietenii sunt ca stelele: intotdeauna alaturi de tine, nu conteaza cat de departe esti

Ptr. K exista uneori si prieteni adevarati

.Mi'a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele...

.Prefer s` am putsini prieteni , da macar s` fie adevaratsi pentru t0ata viatsa

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.

ea mi-a fost de fapt in viata un fel de inger pazitor.

Vrei prieteni , invata sa vorbesti sincer

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane!

Nimic pe lumea asta nu iti creeaza un viitor asa cum o face o prietenie

Prietenii vn sh s` duk, putsini la nev0ie apar, s` vezi tuu`, raman d0ar niste p0ze aruncate`n serta

Prietenul adevarat iubeste oricand ! Si in nenorocire devine ca un frate !

> < cu tine `n` fiekaree zii` pana` kand `moartea ne `va despartiii`!

Singura modalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau
cred ca te-am aJutat
sa fii un prieten


Dar pentru ce sa fim prietene daca nu ne comportam cum trebuie?N-ai inteles ce ma doare si continui sa ma ranesti. Hai sa uitam ca eu am existat
`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe . Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte . Te Iubesc Si Punct! .

.si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine

.Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata`
.Tot ce ai auzit de noi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe noi sa-ti aratam cum suntem defapt ;X
.La` bIne~ shy L~a rau`! e Ea e cu MinE~ meReu`!>>. THe yUbesk`! >

.Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea asa cum a facut ea mereu`.

Ea ma iubeste,ea ma`ntelege ! Ea e sora mea si mi`o dovedeste ! Te iubesccc "
Tu esti prietena mea,eu sunt prietena ta.De 8 ani nu ne-am certat,de 8ani am fost alaturi una de cealalta.Cu tine am ras prima data,cu tine am plans prima data.Intr-un cuvant: Tu esti si vei ramane intotdeauna prietena mea…In concluzie Te Iubesc
Prietenie înseamna sa fii alaturi de prieteni nu când au dreptate, ci când gresesc
Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)
Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile. (Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears.)

O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri. (A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself.)
Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.
"Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata..."

"prietenii sunt langa tine si la bine si la rau"
Un prieten ce ma insoteste Prin clipele grele si confuze, Iar daca ma intorc si plec , Acest prieten ma va urma…
de-a lungul vietii vei invata:ca cel mai bun prieten iti tradeaza increderea.

E greu sa uiti clipele pe care le-ai petrecut… E greu sa uiti prietenii pe care i-ai avut…

Prietenii adevarati sunt greu de gasit, dificil de parasit si imposibil de uitat

Prietenii sunt ca stelele: intotdeauna alaturi de tine, nu conteaza cat de departe esti

Ptr. K exista uneori si prieteni adevarati

.Mi'a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele...

.Prefer s` am putsini prieteni , da macar s` fie adevaratsi pentru t0ata viatsa

Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt.

ea mi-a fost de fapt in viata un fel de inger pazitor.

Vrei prieteni , invata sa vorbesti sincer

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane!

Nimic pe lumea asta nu iti creeaza un viitor asa cum o face o prietenie

Prietenii vn sh s` duk, putsini la nev0ie apar, s` vezi tuu`, raman d0ar niste p0ze aruncate`n serta

Prietenul adevarat iubeste oricand ! Si in nenorocire devine ca un frate !

> < cu tine `n` fiekaree zii` pana` kand `moartea ne `va despartiii`!

Singura modalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten


Prietenia noastra nu e chiar perfecta dar ma intelege sh imi suporta toate "prostioarele" mele o iubesc:X:X


Nici nuu` stii` ce`a f0st in sufletuu` meuu`, da nici nuu` mai c0nteaza . Sh cand 0 sa`tsi dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`!
2-Cel mai rau este sa te simti un nimic undeva.cand altadata erai totul.
3-invata sa invingi lakrimile cu un zambet atunci kand doare
4-Adio e un cuvant ce sugereaza durere asa ca nu iti zic adio,iti zic LA REVEDERE!
5-Amara este viata
Si greu de suferit
Cand cineva iubeste
Si nu este iubit
6-M-ai facut sa sufar o data , m-ai facut sa sufar de doua ori.Hai spune. Iti place sa ma vezi cum plang? Ti-am demonstrat ca tin la tine de atatea ori
7-Citesc in ochii vostrii, la putini, mila,la multzi mirare:
,,mai traieste oare?''
DA,DAR UN PIC DOARE!
8-cand ma gandesc ce zile vin pline de lacrimi si de chin daca iubire azi ma parasestiplang si ma rog in fata ta nu spune adio nu pleca spune-mi ca nu pleci spune-mi ca ma iubesti
9-Ridica-ti ochii tai frumosi pe culme`n departari, intinde mana sa ti-o strang si nu ma da uitarii!
10-E o nebunie sa urasti totzi trandafirii doar pentru c te-ai intepat candva intr'unul...Sa nu crezi in iubire doar pentru c cineva nu te'a iubit.Sa renunti la toate visele tale doar pentru c unul nu s'a implinit
Astea sunt cele mai noi p care le stiu si nu sunt folosite de toti pup dolce sper ca te-am ajutat funditza?

In unele momente viata nu are nici un sens dar eu ma gindesc la ce a fost pina in acel moment si imi dau seama ca cineva tine la mine si DEMONSTREAZA acest lukru!

Te iubesc, nu te iubesc, stai putin sa ma gandesc / dar cat timp eu m-am gandit / stiu precis ca te-am iubit!

-? ? ? ?, ? ? ? ? ? ? ? ?, ?, ? ? ? .
Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l`ai inteles prea tarziu.

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara

Cand toate portile brusc t`i se inchid fi atent ca altele la fel de brusc se deschid !

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a înva?at sa cite?ti printre zâmbete ?i rânduri?tergi o lacrima dar nu po?i sa ?tergi amintiri

Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!"

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant,Minciuna ! Si tOate fara nici un motiv ! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste , Unde trebuia sa ofer indiferentSa ! ."

Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…


Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "



Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.





mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"



,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.



fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe



Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa





N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"



StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine



Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!



"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"



Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss



Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""



Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!







tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…













baietii sunt niste...nu mai spun pana la urma doar arat...:@













Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…









Am tHalenT sHi maRe sTil fata spatHe si proFil







Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X









Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!















Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X









Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!











Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare ; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat











As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele



Pai...
statusuri de prietenie:
Daca toti prietenii mei ar sari de pe un pod, eu n-as sari cu ei! As astepta sub el ca sa-i prind!
Prietenii nu te lasa sa faci tampenii... de unul singur! . [ Au f0st sh certuri sh nuu` p0t mintsii`, dar supararea nuu` tsinea mai mult de`0 zi ]"
Dintre t0ate prietenele kre le-am cun0skt tuu esti cea p` kre nuu vreauu s`0 uit . Sh daca` m0r inaintea ta, v0i ajunge`n rai sh t` v0i astepta
Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i . _|_ la t0tsi kre auu vrt s` ne traga inap0i!
peste t0ate O s` trecem cu capuu`n sus . N` avem una p` alta, asta`i mai presus
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau
# Nu-mi doresc nimic pe lume decat sa fii langa mine si atunci cand mi-este greu , sa plang pe umarul tau !
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai.Iubeste-ma cand o merit cel mai putin.Atunci am nevoie cel mai mult!
si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine
nu sunT singura in pLoOaie si vanT. am cei mai boOni prieteni de pe pamanT.

FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!
~vReaU ;x cE`i aL mEu` sA fiE aL meu~,~ NimeNi sA nu iuBeaScaa cE iuBesC eU ;x~
"•Mereu langa mine. Orice s-ar intampla. Ea v-a ramane mereu in inima mea ! O iubesc & ea stie ca mi-as da si viata sa-i fie bine ,s-o vad zambind de fericire ! ?•
// ;x Sunt feteleee` meLee . eLe sunt t0tu` pentru mine sperantsa ziLei de maine ;x|
Si n`am sa uit. cu ele am fost mereu Si mi-au fost aproape cand dadeam de greu !
. nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prieteni ma iubesc si aSa? .• `
Vrei sange, na sange! sh priveste`tsi sufletul cum plange ca ai distrus prietenia n0astra, ceea c` trebuia s` fie sfant, fat0!
Au fost sj` ceva. certuri ne-am bagat sj p***'n gura ;-" si-a doua zi imparteam aceiasi punga de bomboane pe bordura ;x


Iar pentru fostul tau prieten.
am ales cateva:
• Poarta`te frumos cu ea. E prea mica si nu stie ce vrea. Spune`i `sa` cand ea spune `nu`. Cand zambeste zambeste`i si tu. Cand greseste nu o certa ptr ca`i mica si nu stie ce vreaaa. •
• Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee •
•Totushi ma admira pentru ca sunt copil si am o lume de vis si singura mea atingere il duce'n paradis ;x •
• Respectul ee cea ` ce primesti pentru ce faci` si eu din respect ma pish ` pe tinee . ;x •
• Un autograf` mai tarziu` ...acum o sa`tsi arat ce fata | reA | pot sa fiu` Cu fitse sh` cu aere` o sa fii pe spate | FRAIERE` |` •
Inca ma uit la poze,de moO'lt facute.Shi realizez ca's doar amintiri pierdute'.
Tu mie ce sa`mi dai ?!? de unde dracu` inima ca n`ai
Sa Taci cand vb eu´# .nu imi place ´ sa mintsi cand´ mint si` ;d eu´ . nu´mi place ;d sa nu #spui " pa " asta´# e replica mea !



Si` te`nteleg` . Sau` macar incerc sa ma prefac` . M`am saturat sa aud mereu` " Imi pare Rau N`am Sa Mai Fac " •" !~"

"Ea nuu` se compara cu restuu` . E tot ce`ai visat` . Ai o viatsaa` normalaaa`!? . O sa ti`o dea pestee` cap`!

Nu asta vroiam sa spun ,vroiam sa spun cu totul altceva . . da` mi-am pierdut ideea in timp ce ma gandeam la ea . . !

? Alb in0cent ? r0suu` pasi0nal si`un gram d verde ? ExTrAoRdInAr !

Ai o întrebare ? Da.Poti sa taci.

N-am sa ma joc cu dragostea Tu m-ai facut sa cred in ea Ce mult as vrea Când ma trezesc S-aud in ?oapta Un te iubesc"

Stii ca e fara control si totul se admite p`aici. Faci ce vrei când vrei, fara sa te complici si zici: fara regrete, fara defecte, fara idei preconcepute! Doar clipe frumoase si placeri mai multe .

Prieteni falsi ce m-au ajutat ce sunt sa fiu, i-am numarat pe un singur deget, pe cel mijlociu.

Tu vrei sa`mi explici mie ce? Tu nici nu stii cum e,Tu nu faci diferenta între iarba si Vitamina C.

Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tzara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

Pt. tne t0tu` are un pretS, familia 0are cat?TrezeSte`te 0data, viatSa e mai mult d` atat!

Incerk s` ma apr0pii sa`tsi v0rbesk, spun lucruri reale atunci cand glumesc .Te r0og asculta`ma, nu pleca, nu t` speria, t` r0og priveste`ma, ramai asa ;

@.Chiar crezi ca imi pasa? Iubesk din nou,zambesk din nou E ce conteaza.

Esti p` primul plan, vei fi p` primul plan mereu . Sh cand esti departe esti aici, in sufletul meu

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •

~ Daca vrei sa plangi fa`o singur in casa nu spune nimanui.Fiindca oricum nu`i pasa .Fiecare pentru el... Toti se mananca intre ei. Iar prietenia valoreaza 150 mii lei `

? o vOrba de pe sTraDa O sTiu ToTi ai mei … " ceLe mai muLte TarFe nu~s FeMei " ?

Pozele vorbesc, nici ale mele nu tac.Ba Amii` baga-ti dracu odata mintile in cap !

Imi spui: "GandestiBine" ...Ai fi shocat daca`i stii ce gandesc despre tine

Te apasa aCum ConstiinTza Care inCa Te mai minTe . sh nu'i nimeni Lânga Tine Care sa Te aLinTe , InConjuraT de oameni Care, inCaLCa juraminTe

"Nu`i asa ca e frumOasha :-> ? Nu`i asa ca e dulce ? Daca t`uiti atent la ea Direct la draqu t`duce `))`!"

"Am FOst proasta `Sh`am gresit . Sh` acum ma pij phe TOti tovaRash`ii care m`au Folosit "

Esti ca un hObby,ca O plaCere d` tOp…DiferentSa eSte ca ew te-a tSinut tOt aceSt timp p` primu` lOc

Nu?i pasa ?i? c? zic? lu?a...Lu?a`i proasta si`o sa fi? i?totd?au?a...

Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !

Mi'a spus cineva, o vorba odata: "Printeso, nu plânge ca viata nu te asteapta" !\"

?Trag un zambet fals pe care toata lumea`l crede, numai ca sa-i arat prostului ce pierde ! ?``

``? i n t r e v i s s i r e a l i t a t e ?``

Gen : Suferim De noi; ) Si ne pisam pe voi!

fa?lezzzie¤Genul de fata, intelegi tu. daca e loc spune: de ce nu?! Se tine bine si e bine de tot. si stie sa profite atunci cand stie ca e loc!

Sunt asa cum nimeni n`ar vrea sa fie ` sunt eu si atat ! cu nimic mai speciala` cu nimic mai deosebita doar diferita !

Nu'l lasa sa plece de lânga tine, Fa'l sa uite ca ai gresit si iubeste'l, Pt. ca el va fi mereu lânga tine !

E?ti con?tient ca nu e un jOc: ).Ea e pe bune:X ?i nu e pasiune.O ai ca slbaiciune :X

te.super.mega.extra.ultra.iubesc.

| Nuu` rezolvi nimic! Injuri fara rost, injur`o pe mata ca ea te-a crescut prost.|

->…Imi spun : "Nu-mi pasa!" cand poate ma doare, inima-mi plange dar eu rad mai tare

Esti tare-n gura cand e multa lume.Dar cand sunteti doar voi doi, ii spui ca au fost doar GLUME!

O aluzie discreta. Pluteste. O idee. O nemultumire. O tradare. O impresie. O poveste despre ceva. Impresii. Impresii. Si daca este adevarat?

E un alt apus de soare, fratioare, stiu ca doare tare ! Capu` sus , nu lasa nimic sa te doboare .

e pentru tine :X pentru tine:X ti-am mai zis ce e facut sa tzina tzine !

e pentru tine :X pentru tine:X ti-am mai zis ce e facut sa tzina tzine !

esti proastaa` daca ai impresia ca-mi faci vreun rau ` . r0stindu`mi numele ,îl facii uitat pe al tau

? `? si daCa lui ?u`i pasa . mi? d? C? mi-ar pasa ... ?`

Falsifica un zâmbet,prefa.te ca e bine,minte.i pe cei din jur,dar nu pe tine

Am fost...Doar un copil cretin...ce credea în destin

TOata` lumEa` vrea sa fie Cat mai sUs .inSa putini ajunG` unDe si-aU prOpus` ;X

TOata` lumEa` vrea sa fie Cat mai sUs .inSa putini ajunG` unDe si-aU prOpus` ;X

Si e normal sa fiu asa cand de la cei dragi , in loc de sfaturi auzeam -> Treaba ta ce faci .

Un vânt ce bate si-o vreme rece . . . acum stiu . . . tot ce-i frumos repede trece !

"E mai bine câte o data sa-ti tii gura inchisa sa-ti lasi faptele sa-ti vorbeasca in lipsa!"

? Sa te certi cu prietenii din motive tâmpite.Sunt lucruri care dor...si totusi obisnuite ! ?

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rushine`!

?D.N.D = DragOstEa nU diSparE [][:*][

Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca "Asa a fost odata"

Se spune ca iubesti o dta in viata,o singura iubire!Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?![

O lume in care ne iubim,si tu ma ti, mai mai ma vrei iar eu te privesc si nu imi ajunge,te simt si nu ma satur!te am si te mai vreau!`:

Tsine minte` Ca o lacrima adevarata e rece`La fel ca sji` timpul care numai trece!`Am doar simple regrete`iar ce`a fost intre noi`Doar false Sentimente!:

Poate ca nu`s la fel de frumoasa ca ea poate nu stiu sa fac ce face ea da ce fac eu stii doar tu ce face ea stie tot kartieru

Toate Te Vor Macar O NoapTe Dar N`ai Timp De VagabOante Le VrajesTy Le IneBunesTy Le Dai Idei Le Dai SperanTe Dar Cand Vine VorBa De IuBiRe Le Zici Ca Ma Ai Pe Mine !

Hai ramai cu mine Sau ramai cu bine Poate asa-i mai bine Daca nu-ti convine nimeni nu te tine Poti sa faci ce vrei de maine

Ochi am pentru totzi Inima am doar pentru unul

Nu o sa uit ceea ce sunt O sa ajung ceea ce visez O sa iubesc ce`mi place O sa uit ceea ce ma doare Nu o sa iert ceea ce mi se greseste O sa fiu buna cu cine merita Si rea cu cine trebuie

Sunt:* o pustoaica cuminte care nu aduce belele , nu se ia dupa celelalte sa se arda pe lovele

Sigura pe mine, in viata` am drumul meu am incredere doar in ai mei si in Dumnezeu, sunt gata mereu sa o iau de la inceput stiu ca ambitzia` ma protejeaza ca un scut

Intotdeauna povestea mea de iubire,Se termina cu "va urma", Si niciodata cu "sfarsit" ,Caci pot iubi la infinit"

O Sa` Fie Bine` ^Stiu`` Asta^ Mama M`a Avertizat` Cat De`Grea^e^Viata Zile` ^Bune^ Si` Rele^ S`au` Scurs Insa` Intotdeauna` Am Tinut^^Capul^ SUS !

Stai te uiti la poze dar n`au niciun efect in schimb daca inchizi ochii Mereu iti aduci aminte de cel mai frumoos moment ;x

Poarta`te Frumos cu Ea,Ca E Prea Mica Shi Nu stie Ce Vrea Spune`i Da Cand Spune Nu Zambeshte`i Cand Itzi Zambeshte Cand Gresheshte N`o Certa Ca E Prea MiCa Shi Nu stie Ce Vrea

""- Educata de destin.simt mult.arat putsin.

Nu fi trist ca s-a terminat[.]zambeste ca ai scapat["

Diferita , nu pot fi comparata, nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata, greu sa ajungi la mine firesc, sunt multe ca noi ... da nu toate stralucesc :*"

Nu`ti spun ca altele : "Te rog nu ma uita!" Eu iti spun doar " Uita-ma de vei putea !"

Nu vreau bomboane, ciocolata, nici parfumuri frantuzesti Cu o floare si`un sarut imi demonstrezi ca ma iubesti"

poate eu nu stiu ce`i dragostea ... dar d tine` m`a legat ceva ;


Teoretic: te vreau`. Practic : Ma abtsin`. Metaforic : Ma pis` pe tine ! [De as`i afla ca maine mor sau peste o ora Viata merge inainte cu mine sau fara.:*"
Daca ai nevoie stii ca sunt aici. Striga.ma si vin…nu.ti face griji
"M`ai pierdut`. Si nu mi-ai dat de ales. A venit altul in locul tau` . mult mai bun . Bineinteles` !
Cand o sa legi o prietenie asa cum o avem noi, atunci iti poti permite abea sa ne pronunti numele`:*
Azi sunt jos ,nare nimic` ,stiu ca maine ma ridic si oricat ar fii de greuuu o sa ajung unde vreau euu`.:X
"Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!"
Mh` confunzii, Nu auzii ?! Nu poti sa mh` faci, degeaba te lauzii!
Sper ca te.am ajutat,daca ti se pare vreunul cocalaresc


.Mereu imi aduc aminte cat de fericita eram ! Cand plangeam de fericire si mereu iti spuneam : Sa nu ma lasi niciOdataa` !


2.`Cele mai frumOase clipe langa tine le-am trait !


3.Ce mult as vrea sa`tsi vOrbesc Sa`tsi amintesc cand in bratse ne tineaam` Cu ce fOk te sarutaam`


4.# De maine totul va fi roz NIMENI nu poate sa le faca pe fete cand dau hainele jos :X


5.# Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost


6.# Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schitzeze un zambet atunci cand esti trist.


7.# Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi!pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!


8.# orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc


9.# vat sa plang fara lakrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!


10.# totul trece ... asa se spune .dar nimic nu trece fara sa lase urme!


11.Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum TBX


12.# Doua Surorii Am Fost mereu una pentru alta. si daca mi-ai spus vreodata ce`i rau ti-am ascultat sfatul. Niciodata nu am putut stii bine sa trec peste tine si tu peste mineee TE IUBESC !


13.# ai plans pe umarul meu, ti'am sters lacrimile, te'am facut sa zambesti... asa cum ai facut si u cu mine :X


14.# Ca m'a intarit "fata mergi inainte , o sa ai parte si de fapte , numai de cuvinte !"


15.Au fost atatea lucruri ce ne-au legat
In tot acel timp de neuitat :X


16.Nu mai pot nu, sa ma gandesc la altceva decat la tine
Pana si semnele zodiacale ne spuneau ca o sa fie bine


17.Cine ar putea sa caute`n trecut ``Sa vada ce vise am avut`!?


18.Pierdut intr-o cascada de cuvinte fara inteles, mergi incet pe jos in ploaie.ca n-ai de ales ...


19.
Am 16 aNi ...Imi sP "GanDeSTi deStuL dE bine".
Ai Fi SoKaT dAk Ai stIi Ke GaNdEsk deSpRe TnE


20.Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu


21.Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!



23.SIMPLU si USOR
Ma iubesti?Eu nu.
Ma pocnesti?Te pocnesc.
Ma barfesti?N`ai decat.
te-am insultat? Foarte bine,meritai.
Copilaroasa? DA pentru ca asa vreau.
Rea? Cu cine merita.
Bunul meu simt?Depinde de al tau.
ti-am zis ca te iubesc? Am fost sincera.
Indragostita ?In fiecare zi de altu.
Geloasa?Doar daca am pe cine.


24.aM Prieteni Buni.DAR cateodata gluma ii intrec .MA FAC sa plang.cu lacrimi amare.
Cand se rad de mine si asta doare.


25.Lasa coniacu` sa curga , da`ne o tigare sh sa ne amintimDe clipele kre au fost sh nu revin . Lasa pe masa o scrumiera sh un pahar de vin



Astazi am aflat ce e Iubirea :X MAINE aflii tu ce-i despartirea

Daca eram pompier ardeai ca sobolanu`n casa si tu si mata si iubitzica ta libidinoasa!

Esti sters si De?ulat De la Cap! Timpu` Ca?e` Tzi`a fsst acs?dat A EXPIRAT! :X

? ? ? ?u Stlu ©Um Sa T? ?xPll©... ÐaR V?b?l? Tal? ?u m? aT?g? ? ?

sunt scoasa din bratele tale pe cautiune. sa ne desparta e o infractiune!

Când o vezi,în mintea ta apare aceeasi intrebare : oare prietenul ei o iubeste mai tare?!

[Iubi,cred ca sunt gravida . am poftit la niste blugi ]

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !

Lumea e plina de impresii . Candva , cumva ... Sa nu ai impresia ca esti totul pentru cineva

Duci un cap pe umeri da` kapu nu te duce Ca ti-am intins un deget ca sa ai ce suge

Nu plec capu’ nici de-a dracu’, ce-o fi sa fie.

Fiecare clipa departe de tine. este ca o lupta intre rau si bine !

Daca m-ai lasa sa fiu asa cum sunt, certurile ar disparea fara nici un cuvant

Gata am tras cortina, nu te mai pot ierta nici daca-ti recunosti vina.

Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.

E gata jocul, (e gata) ai face bine s-o uiti, nu fi bou! Ca poate pe maine te suna si-ti zice ca vrea sa te vada din nou Nu da, esti constient ca nu poti refuza.

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Sunt rare momentele de pus in rama ! Si uite ca viata nuu are maini, dar tot iti da cate o palma

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi ;x

Copilu` din mine se tzine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine… Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine!•

ºAi habar oare ,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°

Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu!

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Nu te teme niciodata de umbre, ele arata doar ca exista lumina în apropiere!

Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

Acorda-ti tie primul loc, NU greselilor! Nu spune stop, chiar daca te simti sufocata.Invata ca in orice rau exista si un pic de bine! Invata sa ai grija in primu rand de tine!

Este o prostie sa renunti la visele tale doar pentru ca unul nu s-a împlinit!

[?]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [?]

Teoria zambetului:Ingerii nu plang.

Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.

Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Tot ce a fost,a fost urat. Vreau s-o iau de la-nceput... A durut,dar acum a trecut...

Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor. Am incercat dar nu te pot uita asa usor...

N-am sa rup in 2 pozele in kre ne imbratisam fiindca mi-e dor de baiatu’ pe care mai de mult il iubeam

Eu am crezut in tine tu ai facut tot ce ai vrut si poate ai tinut la mine dar sa-mi arati nu ai stiut.

? Sunt destui ca mine, destui ca tine, care spera de fiecare data ca totul va fi bine .

? E povestea ei, cu bune ?i cu rele a trecut, peste toate ?i a aratat ca poate realiza tot ce a visat .

? Când îmi merge pu?in bine ?i zic ?i eu ca reu?esc, atunci mai rau, dar tot mai rau în mor?ii mei gre?esc .

? În lumea asta în care to?i î?i vad de ale lor, ?i daca a?i fi dentist nu ma?i uita în gura lor !

? Dupa ploaie nu vine întotdeauna soare, din via?a asta pleci un oarecare .

Dar vad ca n.a contat ?i timpul trece, acum normal ca vad totul la rece !

Ea e rebela ,dar e femeie fidela Sunt rece, nimeni nu ajunge la inima mea,Tu mai invatat Sa imi bat joc si sa tac !

# am trecut singura prin vant si ploi , am nevoi ... da sigur nu nevoie de voi!

? . Totdeauna loviturile
cad pe locul unde-i rana…

Ea se ridica,il trage dupa ea si`i zbiara "Te iubesc,iti jur!dar nu mai vreau sa doara"

# Pot fi tare , pot fi slaba nu conteaza niciodata, la cate pietre in cap am luat normal ca am caracter de piatra!

# timpu trece, nu sta sa-mi leg eu siretu nu se da iar Startu daca n-am pornit cu dreptu!

#Fa-ti timp sa asculti, dar cand vorbesti tu toti sa taca!

# Am ajuns sa iubesc eu pentru. amandoi . TU te gandesti la tine EU ma gandesc la noi!

Prefer sa tin aproape doar persoanele care-mi vor binele. eu nu numesc prietene toate cretinele!

Fa`ma nebuna spune`mi ca visez prea mult , dar nu îmi spune ca nu am pentru ce sa lupt . Nu te ascult !

Da pur si simplu n`ai ce face...La fel ca timpu care trece ,nu se mai intoarce !

Asa ma` cu defectele mele...Nu trebuie sa`ti bati tu capu cu ele !

Nu'ti consuma Pantofii sa fugi dupa el , mai Bine ii Folosesti , Ii arunci in Cap ! ? ))

Parca ura ma facut acum sa nu mai simt nimic Ma simt de parca pic dar am ambitie ma ridic.

Vreau sa schimb lumea! Macar lumea mea!

Nu ai dreptul sa te minti,sa te pacalesti,sa renunti.Nu ai dreptul sa mori atata timp cat inca traiesti !

? Si acum nu`ti pot spune ca doar m`am folosit de tine ! . sunt modesta am eu grija sa iasa bine :O

Pentru un baiath merita sa renunti la aproape orice, mai putin la ceilalti baieti

Ideile sunt ca si copiii: ale tale sunt cele mai frumoase!

Lady, stai chill ! Ei vor ceva serios, le'ai dat tot ce le'a trebuit si i'ai intors pe dos.

Da recunosc au fost clipe in viatsa mea in kre imi doaream sa mor . Dar sperantsa si dorintsa ma ajutau mereu sa fac pasul urmator !

Era o lume magica,vazuta prin ochii nostri .Dar am crescut si-am vazut,adevaratii monstri .

Intr`o zi. Usa care m`a lovit. Va cersi sa ii mai calc pragu' !

Ajuns jos realizezi ca la testul final ai raspuns prost !

Tu nu sti cum e sa ii ceri timpului sa repete momentele cand nu duceai lipsa de zambete.

Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost

#Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva... Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea.

nu tine de mine sa te fac om mai bun.Chiar de eu aprind tigara tot tu o faci scrum…

Acum e prea tarziu sa repar ce am stricat
Mult prea tarziu sa sterg unde am scuipat


| Ma intrebi de unde-a aparut atata ura-n ochii mei. E vina ta. Tu m-ai facut sa te privesc asa cu ei. |

Este fara rost !Si stiu ca ziua asta imi va merge prost!

Taci,taci,nu se mai poate!Adio,o luam pe drumuri separate!

#N`au ramas decat amintiri, tu te`ai schimbat. M`ai facut sa plang prea des, am renuntat!

• Si as vrea sa schimb ceva dar e tarziu nu mai pot


Daca esti invizibil, poarta-te ca atare ! ,

Este adevarat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!",

Sunt o fata alintata, pe baieti ii dau pe spate, sunt o fata frumusica si de nimic nu-mi este frica!,

Stau pe Scaun si citesc
Tot la tine ma gandesk...
si gandindu-ma la tine...
S-a rupt scaunul cu mine,

Daca razi,toti vor rade cu tine ! daca plangi, vei plange singur !,

Nu sunt rea, ci smecherite...de baieti eu sunt iubita ,tu ma pui la incercare :-> ;sa vedem care pe care ?,

Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate; dar PRIETENII ADEVARATZI nu poarta cutite la ei,

Faza cea mai dureroasa atunci cand suferi,e ca singura persoana care te poate consola e aceeasi persoana dupa care plangi.,

Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc. ,

Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu-mi inima GHEATA.,

Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine...Pe cand inauntrul meu sufar dupa tine,
FUNDA TE ROOOG

Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
"Poti sa faci ce vrei, dar dupaia suporti consecintele!iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele!"

Ea e rebela,dar e femeie fidela.Se aude?poc,poc,poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
Shi cnd o vezi cu el de mana lashi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
Fata` asta ` ! ` ` . Nu `e proasta` deloc`!` .Nu `se vindhe` ieftin ` . fiindCa` ea vrea TOT` !`
Am cresCut!`Am laSat in urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pOt spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Potsi sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
Ce-i aL mEu e PuS deOparTe Sa va Fie cLar La ToAte"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putsin la mne Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece,tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creshte p zi ce trrece te inebuneshte Vrei sa fie a tha?Imi pare rau nu se va putea Ia'tzi adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentsi 1000

Tsine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel sii timpul care nu mai trece Am d0ar simple regrete:-s Iar ce`a f0st intre n0i . d0ar FaLse semtimenTe"

E fata calculata kre stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada,stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
Ai Sa CauTsi PerSoaNa MeaH, In FieCaRe `EA` Din ViaTsa Ta.BuNa Sau ReA, Eu Am FosT DoaR A Ta Ea In OriCe MoMenT PoaTe Fi Shi`a AltUia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daCa` e ea` daCa` sunt eu` . IntOdeauna va fi` cineva` in lOcul thauu` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa sti sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot,poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine khiar si atunki cand nu tia mers prea bine fetitha asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

BaIeTzI Au BaLaNsUl LoR FeNoMeNaal DaR InToDeaUnA FeTeLe Au RoLuL PrInCiPaaL
sunt fetitza rasfatata si de multzi apreciata, imi plak mult masinile dar si motoarele , nu am pretentzi la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juCa sti bN ca pOt triSha
Zambeshte DANA te iubesjte
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
OChIi mAry GUrYts`A Mik TrAsAturi D PApuSHik CorP DraGuTSz` FrumOS LuCRAt FuND FInuTS[] UshOR BoMBaT~[:X]~"
• Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`

0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`!

M`am schimbat sh p0t visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !

Sh nuu`mi pasa d nimic! Imi traiesk viatsa dup` bunul meu plak

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pic

Tuu` esti jumatatea kre mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea

Nuu` mai visa frum0s, realitatea este rece

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi p amand0i sh sntem d0ar n0i

De atata barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratat

Lupta ptr cne t iubestee`, baga`tsi pla`n cne`tsi greseste`!

E0 nuu` cred in tacere, nuu` vreauu` s` taci!

Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !

În jocul asta nu îmi e frica...sunt amanta , iubita si amica . poate lumea crede ca sunt sora ta mai mica , fara sa stie ca eu pentru tine sunt unica.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

?Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ?

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X


.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O fata de [PRINTESA] !
Un corp [INDECENT] !
Si un stilou`.
Sa ma induci în [TESTAMENT]!•



.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]


.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•


.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•


•te`ai satuRat Sa'ti pui viata Ca o întrebaRe.
tine CapuL SuS, ChiaR daCa dOARe taRe.• .


•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]


.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simtsi l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta kre inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca t0t pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]


Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!


;x .plang ?n hohot? d? ras . day ?v?ryday . auz? b?y.[ !? ]. h?y ! 't?`n mort? t?[ ]. ;x

?•°Iubesc?•°

Îti aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreuna va statea.Lumea va invidia.Luna ,si ea va admira.Ati uitat de tot acum.Si fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor sa te strâng în brate,sa te sarut.Mi`e dor sa îmi vorbesti ,mi e dor sa te ascult!
• Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul , astazi nu te iubesc !
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie !
-Dupa un altu`, tot un altu` vine ... Aceleasi replici , acelasi te iubesc . acelasi mi`e dor de tine , te doresc.
-Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut ...
-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot,dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt !
-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte , dar niciodata atat de tare . deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac,daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost,si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand,o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise !
-Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating . :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primu pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.
• M sincer tot ce-mi doresc,zambetul tau prietenesc.Cu toate ca n-am fost sincera,ti-am zis sincer '' Te iubesc!"


Nu mai da vorba mai departe.O sa auzi ce nu vezi în fapte.Nu mai spune, într`un final.Tot ce auzi e confidential .


Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu indraznesti?



Parca o parte din tine încet se rupe, când vezi ca'n ochii ei se duc prea multe lupte !



Priveste`?a`n ochii sa`ntelegi .senti?entele pe care nu stiu sa ti le spun




Nu'i asa, puiule ? Stii ca tin la tine. Din prima clipa ai reprezentat lumea pentru mine !



Sa nu iti fie frica In jocul asta sunt amanta , iubita ,si amica




Stii.N`o sa uit nimic, n-o sa uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !



Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.



Hai sa mergem undeva sa uitam de tot in seara asta . Poate vreau sa fiu a ta , poate a altuia



? Cu timpul intelegi ca doar cel care e capabil sa te iubeasca cu defectele tale, fara a pretinde sa te schimbe, iti poate aduce toata fericirea pe care ti-o doresti.



# si vei privi în ochii mei . esti liber sa crezi si sa simti ce vrei



Poate acum nu ai chef nici sa o bagi în seama! dar daca mâine dispare, ai sa vezi ce mult înseamna



Nu`ti dOrii niciiOdata perfectiiiunea ,exiiista defecte dupa care altii înebunesc !



E fata care sta zâmbind atunci când vii acasa.Si poti jura ca nu e alta mai frumoasa



Pisii.nu fii speriata .daca vroiam sa ti`l iau il luam de prima data!



Fericirea mea e`n privirea ta si orice as face nu ma pot feri de ea :X


De câte ori vad o persoana ca zambeste îmi amintesc ca , acolo , undeva , el înca ma iubeste



Spune repede ce vrei , acu`, hai! Da-mi un motiv sa-ti dau ce n-ai



Cine sunt eu sa ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale daca tie`ti place asa.



În jocul asta nu îmi e frica…sunt amanta , iubita si amica . Poate lumea crede ca sunt sora ta mai mica , fara sa stie ca eu pentru tine sunt unica



Mi-e dor de toate , si tu de fiecare data ma dai la o parte`!



Nu stiu ce respecti tu,eu respect alt nivel.Nu oameni ce în momente grele îsi dau "Refresh" la caracter .



Aude ce vrea`. întelege numai ce`i convine`.oftica te ca nu o doare de tine .



#. Era ciudat ;-s . Dar începeam sa ma obisnuiesc . oricum , de razgândit nu ma razgândesc [-x



Poti sa suferi,sa disperi sau sa traiesti .Totul are pret,depinde cât platesti.



Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . si ar fi putut fi . doar a ta !



Crezi ca sunt o oarecare ? Vad ca inima te doare !



Dezamagirea si-a facut prezenta la un moment dat ... Si-am aflat ca nu esti ceea ce`am sperat sa fii



Totul.Ca e vorba de tine,nu de altii !



Poate într`o zi ma vei cauta Si vei spune tuturor „lipseste ea" !




E special ce se întampla cu noii Avem si soare Avem si ploi`!



Sa te schimb nu pot,la tine îmi place tot ce nu suport.



Doi pasi,arunca`te de la înaltime,arunca`te in amintiri când simti ca nu ti`e bine. : ]









Tu spui "lasa,va trece tot",dar se întâmpla iarasi . Atâtea faze de **** din partea falsilor tovarasi

Si cineva mi-a spus intr-o seara : O legatura rupta odata , nu se naste a-2-a oara !

Mi-e dor de anumiti prieteni :X ce-au însemnat mult


Si.toate par amintiri abandonate`n mers!


# Snt`clipe si clipe din trekut`kre au trekut`sunt momente in care sincer m-a durut`[ ]`sunt clipe care au fost uitate[ ]`sunt momente in viata in kre nu poti `treke peste toate`[ ] #


Si uite asa apare si dispare câte un sentiment ce da culoare !


"Ce e dincolo de fata asta stiu doar cei p kre i-am facut sa plnga in viata asta .


Te rog sa zambesti si sa'ti amintesti ca fluturii traiesk doar o zi pe pamant :[



Tu nu vrei un Logan...vrei un "Mertan"
Cand te faci mare stii bine ca tre' sa fii un barosan


Stiu ca lumea nu simte. Nu pot lega sentimente de cuvinte.


Calca-i în picioare...Arata-le ca nu te doare...Spune-le în fata tot.

Stii ca cel mai greu ti-a fost sa-i alegi,acum dispar. Când vezi ca aproape orice prieten. Se transforma-n adversar

Maa suPer piSh pe tinee` Adu`Ti amiNte ca si tuu` ai facut`0 când am avUt suPer nev0ee` de tinee

Într-o lume asa mare târfele te sapa în continuare

Spui cuvinte mari , ca îmi esti prieten frate?! bwaa , nu cuvinte vreau,eu vreau fapte

"Fii falsa . Triseaza des . Sa fii sigura ca vei câstiga un joc pervers . Lumea joaca doar p interes .

Pentru cine ma acuza c`as fi uitat de unde am plecat [_|_] .ma faci sa râd niciodata n`ai stiut de unde am început .

Daca mâine o sa mor asta e . Toata`lumea o sa`întrebe`'de ce?' . Nimeni`nu o sa`plânga`la nesfârsit , si`dupa`o luna : "asta`e . A`murit`! "

Stii.N`o sa uit nimic, n-o sa uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic !


Si`nchide ochii !Asculta asta macar .Hai sa fim copii .Iar! .Iaar ! Iaar !


Atunci , copile , spune-mi cu cine , cine-ti vine,cand tu o vrei doar pe ea ,sau ea pe tine ?



^Am un zambet fals, pe care toata lumea`l crede . O fac doar sa-i arat fraierului ce pierde !

^Orice film, prietena, sau carte, sa`ti povesteasca despre mine inca o parte . De lucrurile bune, daca n`o sa mai fiu, sa iti dai seama dac`o sa fie prea tarziu


`Mi`e dor de unele momente, unele chiar demente, unele hazlii, altele de care nu vreau sa`mi aduc aminte .


Combinati pizde in Mercedes Benz, nu`s in top trends, dar sunt la prietenul tau in top friends b-)

O doare ca stie ca nu esti langa ea .
O doare ca esti cu alta,
dar o consoleaza gandul ca e in inima ta .

A fost doar o simpla` intamplare nimic special insa daca privim din alt punct de vedere . am avut de pierdut amandoi la final

Inevitabil . totul a devenit frumos .

O sa ramana amintiri blocate in ochii nostri goi. Ca se invarte ceasu` si nimeni nu`l va da inapoi.



Acum, totusi dup-atâta timp înca mi-e dor . si dor . unele momente încep sa cred ca niciodata nu mor .



Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales.


Dar nu stiam ca mi-era dor de acei ochii caprui



Indiferent de ce ar spune si de ce ar face, e mereu cu tine, te place


S†iu cå v?ei` ,da? nu p?ea ps†i. `.Cu? v?ei †u,` asa vs? †s†i`:?



#. Zâmbete în exces [ ]. Priviri pline de interes [ ]. Nici un motiv de stres [ ] .



Ea nu uita niciodata prin cate au trecut , iar el cand o priveste ramane mut !



#. Dar vezi prea bine ca e fericita si nepasatoare`



#. În ziua de azi se cam vând toate si o ard îm parcuri sau cladiri darâmate



*. Nu e totul perfect , dar o sa fie .



?Spui punct`. Dar nu se termina niciodata ! Pentru ca te atrage ca nici o alta fata



Esti locul in care tot timpul m.am intors Tu ma aduci la normal cand totul e pe dos



• Stie` când` sa râda`,Când sa fie` supaRata`,Când in `ochii tai `sa fie `singura faTa `ImpOrtanta •



Atunci când ai s`o strigi sa`ti aduci aminte : Tu ai facut`o sa nu vrea sa`ti mai raspunda !




Si câteodata mi-e teama ca as uita motivul pentru care îmi mai pasa. !



Te atrage...dar te si enerveaza felul ei de a fi.Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei...dar stii prea bine ca nu`i asa.Mereu vei avea o slabiciune pentru ea!




Mai stii? Iti placea sa o vezi râzând...Ea tot cu zâmbetul a ramas,iar tu tot cu ea în gând.



Si n`am timp sa ma gândesc a mia oara.Da.Ramâi doar visul unei nop?i de vara



Tu ai invatat`o ca nimic nuu` se uita . ca nu totu` se iarta . Ca mâine e o zi în care poti sa mai gresesti o dathaa` !


Ar fi interesant sa stii ce am de spus dar nu`mi mai bat capu` ! Sa rezumam treaba uitand unu` de altu` !



Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!;x



Asa ca fa ce vrei sa faci , numai fii naiva . Inima lui nu a plecat , habar nu ai ca esti captiva.;x



A inceput ca o gluma,la un suc,prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi ;x



Si cu toate ca a pus punct, spunand ca s-a terminat, sufletul ei iti va sopti in gand: "Nu am uitat!"



Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?



Si timpul trece parca mai incet,ca atunci cand parea totul perfect



De`asta tot ce`i frumos dureaza al dracu` de putin !



Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x




Hai` du-te si nu privi în urma .



Ce astepti ` invitatie speciala ?! seara asta o sa fie fenomenala hai ia un pahar ` stai , nu lua suc ` esti la gradinita sau in club ?! :o`



Strânge-ma în brate si atunci când îti spun : "lasa-ma,n-o face!"



•Dar Eu` zambesc . Caci drOgul nu`l mai i`au ! Te am in fata mea . Si tOtusi`.nu te vreau` !




Spune`i orice ca n`o intereseaza nu baga în seama bârfa spusa de vre`o proasta apropourile pe care una lume le bate .ramân doar vorbe



Daca ma gasesti vreodata am nevoie sa ai incredere .




Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.




Curcubeu, cameleon sau cum vrei tu sa ii zici,in ton cu orice sezon portocaliu, violet verde-aprins perlat, m-astresat in pu*a mea atata gri metaliz



Un alt apus de soare, fratioare! stiu ca doare tare ! Capu` sus , nu lasa nimic sa te doboare !



Poate acum nu ai chef nici sa o bagi in seama! dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna ;x



Sa nu crezi ca te'a uitat. Comportamentul ei te face sa crezi ca nici macar nu i'a pasat. ;x



Am ranit multe persoane , poate asta mi-e firea. Doar nu credeai ca în viata te înseala doar privirea . Însa doar un lucru îl stiu foarte bine : ca ''îmi pare rau'' n-ai sa auzi de la mine



E ca o jungla acum In mintea mea e numai ceata si fum.



Draguta mea , ma amuzi foarte mult cica nu stiu de unde am început ba stiu foarte bine , tu nu stii ca ma pis pe tine



Sa`ti spun ce m`a facut sa ma gandesc la el.Era asa . saten,da si eu la fel ! Subtilitatea este cheia stii tu ,nu? Asta plus un zambet...numele si numarul !




[ movie `Pacatoasa` ] Te-am mirosit din prima si nu e de mirare,ca esti mai zdreantza decat presul ma-tii de la intrare!




Si spui : "Gata! De dragul ei ma potolesc, ca e prea mica si o iubesc !





Ca am plecat, ca nu o sa plec,unde am ajuns nu o sa regret. Lacrimi nu o sa curga pe obrazul meu .Mai dai in mortii ma.sii pe cei care mi.au vrut rau




Daca vrei voi fi a ta pâna în pragu disperarii.Jur ca o sa fiu aici pâna la capatul rabdaRii.Si sa închei , mai zic ceva sa vedeti aici cultura . Crede`ma ca si baietii pun gurita sub centura




Si-n 2 saptamâni m-ai cunoscut cât altii intr-o luna, Am si o parte întunecata , dar tie ti se pare buna




Când iesi fara el, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa ti.o spuna .Ii place sa faca ancheta ca un procuror , spune zi de zi "daca ma înseli te omor"




Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la întrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?




Raman in urma ta Lacrimi ce ard si sting, Raman si eu un suflet Gol

1 răspuns:
| Anoniiiiim a răspuns:

Uite da add la
crazy_tweety83
si iti dau cate vrei