| Annis a întrebat:

Buna vreau si eu nume de facebook mai coll., dar sa vina de la andreea sau deea plizz. cele mai coll fundita.
iar celelalte votwinking

Răspuns Câştigător
| NuExista a răspuns:

Fetitawinking ala'i hi5. ramai acolo daca'ti trebuie nume cu sclipici si floricele cu caractere imposibil de reprodus. De'aia e facebook. e numele tau e despre tine si prietenii tai. Nu hi5 in care nu este o poza fara efecte de 2 lei si commuri gen '' shukara. bengoasa etc ''. parerea mea ramai la numele tau si ca cei care te cunosc sa te poata gasi mai usor. sa nu ocupi spatiu degeaba. oh go on

4 răspunsuri:
| VampireDeea144 a răspuns:

Pitzi proasta deutzalaughing

| iStarry a răspuns:

Pur si simplu Deea XD

| bianca_2073 a răspuns:

Eu iti propun andreutza_pisicutza sau deea_zumy

| broker69 a răspuns:

Deutza mykutzica