| rosalbiaaaa a întrebat:

Vreau si eu o lista cu toate liceele din Iasi sau un site ceva. Vreau sa ma inscriu si imi trebuie optiuni! Funda:*

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Alexa_1988 a răspuns:

Asta este tot ce am gasit: Colegiul National Iasi, Colegiul National Costache Negruzzi, Colegiul National Emil Racovita, Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Liceul Teoretic Dimitrie Cantemir, Liceul Teoretic Garabet Ibraileanu, Liceul Teoretic Miron Costin, Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu, Liceul Bogdan Voda Halaucesti, Liceul de Informatica Grigore Moisil, Liceul Teoretic Ion Neculce, Colegiul Economic Administrativ Iasi, Colegiul National de Arta Octav Bancila, Liceul cu Program Sportiv Iasi, Scoala Normala Vasile Lupu, Grupul Scolar Mihail Sturdza, Grupul Scolar Dumitru Mangeron, Grupul Scolar Stefan Procopiu, Grupul Scolar Radu Cernatescu, Grupul Scolar Anghel Saligny, Colegiul Tehnic Ioan C. Stefanescu, Grupul Scolar Agricol Vasile Adamachi, Grupul Scolar Agricol Mihail Kogalniceanu, Grupul Scolar Virgil Madgearu, Grup Scolar Petre P. Carp, Grupul Scolar Economic de Turism Iasi, Liceul Moldova, Scoala de Arte si Meserii Trinitas, Colegiul Richard Wurmbrand, Scoala Cezar Petrescu

1 răspuns: