| RagazzaDiPapa a întrebat:

Vreau si eu sa-mi dati idei de un telefon cu touchscreen cu camera de 5 megapixeli...:X.si sa fie la un pret accesibilbig grin. >funda:-D

2 răspunsuri:
| oneDisturbed a răspuns:

Nu are camera de 5mp dar iti recomand LG GD510 Pop. (Camera e de 3. 15mp) si accesibil e... Stiu ca e maxim 600ron in magazin.

| Maya_2318 a răspuns:

Samsung GT-S5230 are 3.2 megapixeli dar nici nu-ti trebuie mai multi si eu am acest telefon si e super Ok face poze foarte clare si e si ieftin doar 389RON. happy