| PortocalAcra a întrebat:

Bunahappy vreau si eu statusuri[exclus amuzante]cele mai multe primesc funda. restul vot:*batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SongElena a răspuns:

Dc nu vr si muzanta ee at iti dau de toate felurile dar sai dai funda ok?
amuzante:
Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

Ma uit la luna. te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine. ma uit in departare. te vad pe tine... DA` da-te dracu din fata mea odata!

de dragoste:

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit.Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca.te va iubi mereu.

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

erau odata u print si o printesa, ei se iubreau mai mult ca oricine, asa ar trebui sa fac eu cu tine.

Hai sa ne inpartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie. dar mai bine totul tie si tu mie.

il iubesc da prostu nu-si da seama (mie imi place mult status asta)

status pentru cei ocupati:

DND…nu-mi deranja messu.
Ma balacesc… DND ca te stropesc!
Please try again never…
Nu pot sa vorbesc acum, am mancat ceapa
Cine esti? Ce vrei? Daca ma deranjezi chem Politia!
Don’t abuse the BUZZ!

DND, ca te sparg, sa moara mama

status in versuri:

O ultima lacrima curge acum. Voi incerca sa aleg doar drumul cel bun; voi incerca sa uit tot ce odata a fost, amintirile acum raman fara rost

timpul asa a vrut sa o luam de la-nceput, iar ce a fost a trecut. Totul s-a dus, s-a pierdut; nu ai habar ce am facut! Niciodata nu ai stiut, dar eu mereu am tacut

stau pe scaun, ma gandesc, Tata crede ca citesc Dar gandindu-ma la tine S-a rupt scaunul cu mine
hai da-mi funda ca ti-am dat o gramada si frumlove struck daaa?