| MihaiN1 a întrebat:

Vreau si eu toate desene animate dintre anii 1995-2002 pe FoxKids.

Multumesc!

Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

Nu stiu cam din ce an sunt dar sunt sigura ca au fost difuzate pe Fox Kids.
Motanul Heatchliff,Caine rau,Viata cu Louie, Copii de la 420, X-men,Incredibilul Hulck,Printesa Sissi,Denis pericol public,Familia Addams, Lumea lui Bobby, Piratul Jack cel Teribil.
Le gasesti aici la sectiunea Jetix: http://www.desene-animate-online.net/
Ce-i drept ca le-au amestecat,unele sunt de pe Jetix, altele de pe Fox Kids, dar cele mentionate mai sus la gasesti acolo.

3 răspunsuri:
| diavolitza665 a răspuns:

Nu stiu laughing

| Kovacs_Lorena_1984 a răspuns:

Vreau si eu desenele de cind eram eu copil