| DeutzZa96 a întrebat:

vreau si eu un fond de ten care acopera foarte bine, dar nu foarte costisitor (il am pe cel de la avon cu efect calmant, are acoperire medie, eu vreau acoperire mare) ceva din comert va pup, dau funditahappy

2 răspunsuri:
| Patricia99 a răspuns:

Poti sa incerci la dm...acolo intrebi pe cineva si sigur iti va spune! happy

| Nicol11 a răspuns:

Este un fond te ten tot de la Avon numit Gordani Gold este excelent pentru ceea ce vrei tu... sper ca am fost de ajutor big grin
PS:nu sunt sigura ca il mai au in momentul de fata eu stiu ca il lua o prietena de-a mea dar asta era acum 3-4 luni