| anonim_4396 a întrebat:

Bunasad vreau si eu un pic de ajutorsad as vrea sa-i spun unui baiat(bine baiatul care il plac mult)ca nu-mi place ceva la el.adica de cate zile este mai rececryingnumai e ca inainte. dar nu am curaj sai spui.pentru ca inainte ne certam mai mereu si acum mi-e frica sa-i zic ceva.ca sa nu ne certamsadsi tot mereu eu trebuie sa inghit cand am ceva e spus de teama asta. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| bLuEsKiEs a răspuns:

Pai nu mai inghiti tot.Spune-i.Si daca v-a cauta subiect de cearta din nou...lasa-l in pace un timp...nu-l mai cauta, daca te cauta l inseamna ca insemni ceva pentru el. Daca nu, ar fi mai bine sa te resemnezisad
Bafata!
Sper ca te-am ajutat:*

| Mekeke a răspuns:

De obicei cand cineva e rece inseamna ca e mort...