| YangMin a întrebat:

Vreau si eu un site de facut videoclipuri ONLINE.
Nu vreau site-uri de facut videoclipuri cu poze. Vreau sa adaug niste mini filmulete[de cateva secunde fiecare] cu muzica de fundal happy NU vreau nici de descarcat si nu vreau nici Movie Marker. Multumes happy

1 răspuns:
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

MAGISTO! e super fain prima oara poti face fara sa ai cont si descari filmulete si alegi muzica pe care o vrei si un titlu si til fac ei cu efecte tare rau! AICI http://www.magisto.com/ sper ca te-a ajutat! pup mult succes :*