| IrinaIacob a întrebat:

Vreau si eu un status dragut pentru un baiat dragut. M.am cunoscut cu el la mare si am facut o poza si vreau sa o pun pe fb. dar nu stiu ce status sa pun. sad Maa ajutatii vaa rogg? Sunt nou in acest grup... Vaa rogg dau funda multumesc :3!

Răspuns Câştigător
| Miruna68grumy a răspuns:

Poti scrie ceva gen;,, Am cunoscut o persoana speciala :3,, sau,, Cineva s-a strecurat in viata mea,, ori,, Un prieten imi va fi alaturi de acum in colo,, sau,, Destinul a facut sa ne cunoastem,, Sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| malinaaaa10 a răspuns:

Adevărul? Îmi placi, mult.Mă faci fericită. Mă faci să râd. Ești deștept și atât de diferit. Ești puțin ciudat și nebun dar, când te văd, ziua mea devine mai bună.

P.S. sper să îți placă.