| Lalalaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau va rog sa ma ajutati cu un sfat.Am 14 ani si termin in curand clasa aVIII-a, sunt dintr-o localitate de langa Pascani(minicipiul Iasiului) Si vreau sa merg la liceu in Iasi..ai mei nu isi permit, dar oare as putea sa ii conving?; chiar nu vreau sa fac naveta mereu.+ ca poate ies mai convenabil, voi ce ziceti? Pot sa spun ca sunt destul de silitoare si nu cred ca as avrea vreo problema ..stiti vreun liceu foarte bun in Iasi care sa aiba si camin, unde sa platesc putin si nici sa nu fie figuri de astea si note pe ochi frumosi? Am mare nevoie.dau funda celor expliciti ...nu imi dati site-uri cu licee..fiindca nimic nu e explicit ..Si imi pare rau de categorie dar vreau sa imi raspundeti repe, multumesc din suflet!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca ai tai nu te pot sustine la liceu, atunci nu vei reusi decat sa fii foarte bun si sa mergi la un liceu la care ai putea obtine o bursa, datorita rezultatelor tale exceptionale.