| redrosegirl a întrebat:

Bunalove struck
As vrea sa-mi fac singura un costum sexy de craciunita si nu stiu cum. vreau sa-mi impresionez iubitul de Craciunlove struck. Aveti vreo idee cum as putea sa-mi confectionez unul? am vazut in magazine dar sunt exagerat de scumpe:-s.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns! Mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| theolina_8006 a răspuns:

Pai, iti iei o rochie rosie fara bretele, scurta. poti sa ii adaugi daca vrei blanita alba.iti pui si o caciula de craciunita si gata.
sau...
daca vr sa stai prin casa, poti sa iti iei pantaloni rosi scurti cu un maieu si caciula de craciunita.winking