| little0apple a întrebat:

Buna:X deci trec a 7a si ma gandesc la ce liceu sa dau.eu as vrea la actorie si arta scenica teatru si o sa incep niste cursuri la anul. imi puteti da niste licee bune in acest domeniu? multumesc anticipat:*:*

2 răspunsuri:
| Maryoo a răspuns:

Precizeaza si in ce judet esti, sau poti cauta tu pe net liceele vocationale si cred ca alea mai bune sunt alea cu medii de intrare mai mari, sau daca vrei la actorie ai putea da la un profil uman.

| TeodoraStef a răspuns:

Cursuri de actorie gasesti la Brevis Music Art daca esti din Bucuresti, intra pe www.brevis.ro