| daniella9805 a întrebat:

...eu si prietena mea cea mai buna facem un caiet de amintiri impreuna si nu prea stiu ce sa scriu...imi puteti da ceva link-uri va rog:*
>mersibig grin<

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Descrie in acel caiet cele mai frumoase amintiri sau cele mai amuzante momente petrecute impreuna cu prietena ta big grin Poti sa atasezi niste poze sa mai adaugi in timpul povestirii niste desene sau emoticoane big grin Faci ce vrei tu big grin!

| cudyu007 a răspuns:

Da-mi adresa ta d mail si iti trimit caietu meu d amintiri d prin clasele mici... scrii c iti convine d acolo