| Rozzie a întrebat:

Buna ziceti. mi si mie niste filme frumoase pentru adolescenti si cu adolescentilaughing
Ceva, nu stiu... iubire, scoala, casa:X.
Filme din care sa inveti ceva si care stiti ca le-ati vazut si v-au placut.

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

American Pie.

| Myuu a răspuns:

Pai nu prea stiu mie imi place Twilight, dar nu prea ai ce invata din el, decat ce inseamna iubirea adevarata love struck
Este un film vechi Liceeni este foarte frumos mi-a placut la nebunie.
Si Harry Potter iti recomand actiunea se petrece la o scoala de vrajitori.
High Scool Musical 1 si 2
Pai sunt mai multe filme le poti cauta... Funda?

| Alexya_3407 a răspuns:

Greta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight, new moon, The last song, the cindrella pact