| Bogdinzilaa a întrebat:

Buna ziua am 14 ani si am fost la o petrecere am fumat 2 tigari si am tras 2 fumuri dintr-un cui.Peste 2 zile mi sa infundat nasu si imi curgea nasu tot si a fost nasoll. Dupa azi cand beau apa simt o galma in gat care o opreste putin si ma doare si cand inghit ma doare si in capul pieptului.Eceva grav care duce la moarte plz un raspuns Nu ma pot duce la medic am avut niste probleme de sanatate si am stat doar pe drumuri.Nu cred ca e imflamat deoarece amigdalele sunt tot acolo si sunt la fel ca si in fiecare zi pe partea stanga si dreapta.Sunt racit ma doare in gat.E ceva grav care duce la moarte? Sau e o raceala plz un raspuns.Findca mi-e foarte frika am mai fumat la 11 ani si a fost o prostie.

4 răspunsuri:
| DariaAlina a răspuns:

Bună! Nu-i nimic din care să mori. Bea un ceai și stai în pat.
Este totuși grav pentru că ești mic și te-ai apucat de postiile de genul ăsta. Nu te mai lăsa condus de anturaj și acționează inteligent.

| AVATEITAR a răspuns:

Eu am 11 ani si fumez pe zi jumate de tigara Kent Nanotek.Si nanotakul este foarte slab.

| AnonimPerson a răspuns:

Si eu fumez de la 11 ani. Acum am 13 si nu am nimic

| gfgfgfgg a răspuns:

Buna, din cate ai scris pare sa fie o simpla raceala, insa nu sunt destul de sigura.Eu zic ca daca o sa te doara in continuare sa mergi pana la urma la un doctor.