| Mika_Somy_1997 a întrebat:

Buna Ziua am 18 Ani si sunt foarte, foarte slab am 1, 70 inaltime si greutatea 47 de kg, sunt bolnav de sunt asa slab? Nu fac niciun sport. Obosesc foarte repede, dorm cam mult, de mancat mananc dar cam degeaba. Ce as putea face sa iau cateva Kg? Din cauza asta nu stau bine nici cu fetele. Poate ca trebuie sa iau si ceva suplimente alimentare, ca sunt si oarte subtire.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mergi la doctor, doar el te poate ajuta.

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa afli daca esti bolnav ai nevoie de niste analize.Pe care le faci undeva la o clinică.Nu pe site.

| Decicumzici a răspuns:

Stii sigur ca ai 47? unele cantare nu indica bine de fiecare data. La unele imi da 75kg la altele 70kg de unde stiu exact?! daca ai 50kg sa zicem e normal la 18 ani, eu aveam 53kg la varsta ta. In anul 3 de faculta am luat proteine si in 3 luni am avut 80. Cand m-am lasat am scazut la 65/70 si ma mentin acolo. Ia si tu poate ajuta. "Din cauza asta nu stau bine nici cu fetele" =) m-ai spart. Curv*** astea ar umbla si cu sobolani numa sa aiba bani. Crezi ca in ochii lor conteaza cum arati? Apropo cat mananci dude? scoti zilnic 100g proteine, zi de zi? conteaza asta. Degeaba te lauzi ca mananci si tu doar odata pe zi mananci si atunci supa la plic sau pufuleti si cipsuri. =)