| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o prietena(nu am fost impreuna cu ea, doar tineam foarte mult unu la altu ) sa zic asa, care avea foarte mare incredere in mine, dar a vorbit gura fara mine si am spus un lucru care nu trebuia unde-i prietene foarte buna de a ei, ele fiind colege de clasa 8 ani. Si din cauza asta s`au certat. Ce sa fac sa aiba din nou incredere in mine? Va rog ajutati`ma! Multumesc.

3 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Recunoaste ca ai gresit.Fi sincer cu ea.Promite-i ca nu se va mai intampla si arata-i ca iti pare cu adevarat rau. Apoi asteapta sa treaca ceva timp ca sa ii treaca supararea.Si daca tine cu adevarat la tine te va ierta si va avea din nou incredere in tine.

| ioanadeea a răspuns:

Cereti iertare!

| anonim12344 a răspuns:

Mi-am cerut iertare.Dar degeaba.nu ma baga in seama