| visulmeu a întrebat:

-Am dat de o problema destul de serioasa, sunt cu o fata de aproape doi ani de zile si dintr-odata, imi spune bunica-mea ca as fi var cu ea, veri primari. Mai exact: bunica ei cu bunicul meu sunt verisori de gradul a-2-a, tatal ei cu mama mea sunt de gradul a-3-a, iar noi suntem de gradul a-4-a, deci putem fi impreuna? Putem sa ne casatorim? Putem avea copii?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dar de ce nu ați putea să fiți împreună, vă omoară cineva? Mai sunteți și de gradul 4, e o întrebare penibilă. Te întreb eu, tu ții la ea? Dacă da, ce rost are întrebarea? Eu sincer consider rude doar câțiva, nici nu îmi cunosc verii de gradul 2 cred.

| GreenVoid a răspuns:

Bunica ta i senila daca i-a luat doi ani sa asimileze relatia cu ealaughingStii ca daca o iei logic suntem toti veri pe pamantul asta, nu?winking

| ℛąin a răspuns:

Da, puteți.