| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, de duminica nu am putut sa dorm mai mult de doua ore pe noapte si am mancat foarte putin. Ieri dimineata la 5 am facut o criza de fiere iar pe seara mi-au aparut pe limba basici mici. Dimineata m-am trezit cu fata si limba umflate, iar pe limba in loc de acele basici sunt numai puncte rosii care ma ustura. Ce credeti ca am?

2 răspunsuri:
| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Nu stiu sigur ce ai, dar in orice caz trebuie sa ergi la doctor!

| Omgunstoppable a răspuns:

Nu stiu, dar in orice caz, mergi la doctor, el va sti cel mai bine ce ai si el te va trata cel mai bine.