| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am si eu nevoie de ajutor,exista vreo aplicatie pentru Android,cum e pentru pc,worpad,rich text document,text documen, in care sa scriu ceva acum, sa salvez, peste 5 min altceva,si care sa salvez, si daca se poate sa fie pusa o parola pe acel fisier? astept raspuns, multumesc mult

1 răspuns:
| Giuliano24 a răspuns:

Salut din cate stiu eu sistemul de operare Android are deja o aplicatie numita "notite" dar ceea originala nu dispune de Parola(blocaj special pe o anumita notita) iti recomand aplicatia ColorNote pentru Android e aceiasi chestie cu originalul doar ca asa cum zice si numele sunt notite colorate si ele dispun de blocaj, le poti pune parola, Bafta!