| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un model de cerere de transfer scolar ( sunt la liceu clasa a IX in Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova la profilul Stiinte Sociale si as vrea sa ma mut la Grupul Scolar Traian Vuia Craiova, domeniul electronica automatizari, specialitate tehnician operator tehnica de calcul ). Vreau sa ma mut dupa finalul primului semestru. Daca m-ati mai putea ajuta cu o informatie, cum sa procedez. Daca sunt la ei la secretariat ar putea oare sa ma ajute cu informatii legate de transfer?! Mama nu prea poate sa se duca la scoala sa vorbeasca cu directorii deoarece este mai mult la servici. Vreau urgent sa ma mut, motivul ar fi acela ca doresc sa urmez o cariera in domeniul automatizarii
FUNDA!

1 răspuns:
| Dnnx a răspuns:

Dc sa te muti din arghezi? rolling on the floor e un liceu foarte frumos eu st acolo in clasa 8 si profii sunt foarte bunibig grin