| Ionelaccount112 a întrebat:

ieri mi-am ras parul de la baza penisului pentru prima data si de ieri pana in momentul de fata, cand ma ridic de pe scaun/ma asez simt niste mici piscaturi, dupa ce stau cam 1minut nemiscat nu mai simt nimic, este ceva normal sau ar trebui sa vizitez un medic?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Te-ai iritat, e normal, dupa ce razi tot parul va fi toata zona iritata si cu putina mancarime, pentru vreo 2-3 zile, e normal. Indicat ar fi, cel putin eu fac asa, o baie calda sa inmoaie parul, dupa foloseste spuma de ras, fara spuma doar cu big-ul direct te iriti rau de tot.

| corbulalbrosu a răspuns:

O sa-ti treaca si fara sa te vada medicul. big grin

| Sofer a răspuns:

Dacă l-ai ras cu lama e normal sa simți lucrul asta. Folosește doar mașina de tuns ca să eviți astfel de probleme. Eu asa procedez când ma fac și nu am probleme de genul.

| Katte a răspuns:

Uhm