| Onisim13 a întrebat:

La anul am banchetu de clasa a 8 a si as vrea sa imi invit gagica la banchetul meu ast putea face asta ce trebuie sa fac ca sa o invit trebui ceva bani?

2 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

Pai,trebuie sa pui bani si pentru meniul ei, pentru alt ceva nu trebuie, rochia si altele sunt responsabilitatea ei, dar mai intai vorbeste cu colegii si profesorii, intreabai daca e in regula.Dar mai ai pana la anul.

| Mariucaaaa a răspuns:

Euu, zic sa ne intrebi la anul` cu mai multe detalii despre felul ei de a fi. Oricum daca as fi in locul ei, as ramane impresionata daca prietenul mi-ar aduce un trandafir si un lantisor, o bratara, eventual un Intel, si m`ar ruga sa il port in seara banchetului sau. Cu siguranta as veni. As fi mai fericita daca s`ar oferi sa mearga cu mine la cumparaturi pentru rochiape care o voi purta! Sper sa te ajute sfatul meuu. >3 :d