| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti doar daca stiti, nu cu presupusu` : Mie imi expira buletinul in 29, luna viitoare. Maine trebuie sa plec in Germania, dar o sa ma intorc pana pe 9, luna viitoare. Este vreo problema?

2 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Deci tu vrei sa ti-l faci inainte ca sa expire sau dupa? oricum colega mea si-a facut buletinul dupa 1 an deoarece nu era venita mama ei din Italia asa ca poti si tu sa intarzii cateva zile nu?

| nosnight a răspuns:

Eu ma refer daca pot sa parasesc tara daca imi expira pe 29. Unii spun ca nu pot pleca, chiar daca ma intorc inainte de a expira